Příspěvky uživatele - 20.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostliny pro včely, 3.10.2016
Zde prosím uvádějte, co vše by mohl včelař sázet, aby včely měly dostatek potravy. Pohanka. Já doporučuji aktinidi arguta sammce.Na samici včely nejdou, ale když kvete samec, Tak jsou tady včely z celé obce a hučí to i více, než kdyby se rojily.... celý příspěvek >
Rostliny pro motýly, sázejte at mají potravu, 3.10.2016
Budleya davidii=komule davidova.Její květy přilákají mnoho motýlů. Jejich pohyb a krása oživí celou zahradu. Kvete celé léto. Lonicera pursii a lonicera nejvoňavější, ty kvetou příliš brzy na jaře, poslouží tak spíše čmelákům, ale někdy i... celý příspěvek >
Kdo pozná můru?, 3.10.2016
Lyšaj borový, nejhojnější z lyšajů.Rád saje z vysokých floxů, z dianthus barbatum a jiných květin.Housenky žijí na borovici i smrku a často ožerou větvičky i na malých rostlinách v zahradnictví.Kukly v lese leží pod bochníčkem mechu.
Broskve, které netrpí kadeřavostí, 3.10.2016
Některé školky v zahraničí už takové nabízejí, zatímco u nás je ani neznáme. Kdysi jsem vyséval pecky neznámých odrůd a jeden stromek byl odolný. Možná u nás něco takového znají odborníci?
TOP maliny, 3.10.2016
tulamen, polka, polana
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 27.9.2016 Obsahuje fotku
Já pěstuji aktinidie 50 let a mám zkušenosti výborné.Jednou za pár let to sice pozdním jarním mrazem omrzne, ale pak zas několik let mám úrodu.. Letos je všeobecně špatná nálada, protože právě letos to omrzlo na velké části území. Lze ho pěstovat... celý příspěvek >
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 25.9.2016
Alergie Ano poměrně často po snědení někoho škrábe v krku.Někdy tím trpí celá rodina jakoby to balo dědičné.Setkal jsem se s paní, která nesnese ani kiwi, které se prodává v obchodech.Každý by si měl vyzkoušet, zda to snese, nebo ne.Jsou lidé,... celý příspěvek >
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 21.9.2016 Obsahuje fotku
Zčíná sklizeň aktinidie arguta.Už ji má mnoho zahrádkářů. Letos po jarním mrazu má úrodu málokdo, tak alespoň na příští rok touto dobou si najděme čas a navštivme některého zahrádkáře nebo i instituci, a ochutnejme.Možná vás to přesvědčí a začnete.
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 21.9.2016 Obsahuje fotku
Připadá mi, že mnoho zahrádkářů dosud nepřijalo jako fakt, že i aktinidie se pěstují jako běžné drobné ovoce.Nejen to, druh kolomikta by neměl chybět ani na nejmenší zahrádce.Druh arguta už roste hodně silně a musí se řezat, to dá práci, ale kdo má... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika