Příspěvky uživatele - 16.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypěstovali jste zralé plody banánovníků pěstovaného ze semene?, 1.10.2016 Obsahuje fotku
Tady je vidět, že to jde i bez hnojení, doma pěstovaný banonovník. Ondra
Vypěstovali jste zralé plody banánovníků pěstovaného ze semene?, 25.9.2016 Obsahuje fotku
tady je vidět líp
Vypěstovali jste zralé plody banánovníků pěstovaného ze semene?, 25.9.2016 Obsahuje fotku
Jde to i bez hnojení, zatím mám tento a tchýně vypěstovala banánovník s plody... myslím, že zhruba po 4-5 letech začnou plodit...
Slepice nesnáší, 17.11.2015
Mám dotaz. Nám už od srpna nesnáší slepice.Jsou na velké zahradě, žrádlo mají nač si vzpomenou, nezanáší, nevím jestli jim nedávám něco nevhodného, ale slepice máme leta. Sousedům taky nesnáší. Mám 20 slepic, chci zabít 5 slepic (3roky),tak jsem... celý příspěvek >
Rosolovité vejce, 17.11.2015
Mám na velké zahradě 20 slepic - je pravda, že některé vejce je také rosolovité, jak popisujete výše, ale to je i v létě. Nechápu to co popisujete, musím to více sledovat, protože jsem je používala.
Zlomený zobák?, 16.11.2015
V srpnu jsem koupila 5 bilých slepic a nevšimla jsem si, že jedna má také ulomený zobák, tak jsem krmila sama a ona potom začala žrát také sama. Lila jsem ji opatrně vodu do zoráku, pořád jsem kontrolovala, aby měla trochu plné vole. Podařilo se, ale... celý příspěvek >
Stříhání drápků u králíků, 7.7.2014
Dejte pozor, tam je žilka a ta krvácí.Drápek musíte střihnout před tuto žilku, aby to nekrvácelo. Toho králíka to bolí. Nesmí mít dlouhé drápky, to ho také bolí když chodí.
Samice, 7.7.2014
Připojuji se k Vaší diskuzi. V únoru mně scípla samice - prvnička. Měla 11 králíčků, ráno scípl jeden, v poledne samice a večer také jeden králíček. Měli 12 dnů. Bylo mně jich líto, tak jsem začala krmit polotučným mlékem několikrát denně 9 králíčků... celý příspěvek >
Proč slepice vůbec nezačaly snášet?, 3.5.2014
Ja jsem se taky napálila, 7.10. 2013 jsem si koupila slepice Moravia z Havl. Brodu s tím, že budou na vánoce nést. Bohužel, měli rýmu a kašel, takže potom ještě chrčely a nakazily ostatní staré slepice.Veterinářka mně dala pro ně antibiotika a... celý příspěvek >
Slepice - rýma?, 31.10.2013
Dobrý den, tak toto je také u mým slepic -  7 jich dostalo jako rýmu, potom otečou oči, jakoby na jedno oko oslepla, oko je oteklé a slzí přitom slepice chrčí - jako chrápe když dýchá a pospává a nakonec scípne. Už jich mám 7... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika