Příspěvky uživatele - 72.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychani větví, 1.6.2017 Obsahuje fotku
Prosim, myslim, ze toto je take ta monilioza. Nebo ne?
Vychovny rez tresne, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, prosim o radu jak strihnout tuto tresen. Odruda Burlat, podnoz ptacka. Korunka se zacina vetvit v necelych dvou metrech. Puvodne to byl nizky spicak. Cekali jsme dva roky, nez vyrostl do pozadovane vysky. Tam jsme strihli a loni naroslo 6... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 19.10.2016
Dobry den, planujeme letos vysadit na zahrade strymku na semenaci. Je to ma oblibena odruda. U babicky mame stalety strom. Problemem je misto, ktere na ni vyzbylo v zahrade. Tak metr do hloubky je kvalitni zemina pak tvrdy jil, nekde pisek. Nebude ji... celý příspěvek >
Jablone blizko u sebe, 18.10.2016
Dobry den, Dnes sem u kamaradky na zahrade videla sesazene dve jablone tesne vedle sebe. Pry chtela obe odrudy a naroubovat je na jeden strom neumi. Jak budou tyto jablone rust? Obe maji nejakou vzrustnou podnoz. Bude to fungovat? Ma to takhle pry... celý příspěvek >
Spartan, 29.9.2016
Spartan je moje zamilované jablíčka z dětství. Loni jsem si tak splnila jeden ze svých snů a vysadila.jeden strom této odrůdy na své nové zahradě. Uz se moc těším až začne plodit. Alena
Poraďte odrůdu zimní jabloně, 15.9.2015 Obsahuje fotku
Prosím poraďte odrůdu zimní jabloně. Strom roste na zahradě u sousedů, odrůdu neznají. Jižní Čechy, Třeboňsko. Strom je starý přibližně 35 let. Jeblka bývají středně velká až velká. Sladká, křupavá, osvěživá. Sklízí asi +/-začátkem října. Úrodu... celý příspěvek >
Řez přestárlé jabloně, 3.8.2015
Poradte prosím, jak ostříhat (ořezat) velmi starou jabloň. Je stará minimálně 80 let. Jablka už nejsou nic moc. Ale je to krásný vysokokmen, na jaře zdobí zahradu květy. V létě stíní. Zahrada je veliká, takže si tam může jabloň v klidu dožít. Ale... celý příspěvek >
Co to je za stromek?, 30.6.2015
Lahvový strom, původem z Austrálie. my si přivezli smínka z Maroka a vyrstla, teď máme několik skoro metrových stromků :)
Rez či jiná nemoc?, 5.5.2015
Poradili byste mi prosím jak hrušeň ošetřit? Postřik? Jaký?
Rez či jiná nemoc?, 4.5.2015 Obsahuje fotku
druhá fotka
Rez či jiná nemoc?, 4.5.2015 Obsahuje fotku
Prosím o radu, máme asi 15ti letou hrušeň. Pravidelně krásně kvete, ale neplodí. Malé hruštičky nasadí, ty ale brzy všechny opadají. Fotografie je z dneška. Jedná se o rez či jinou nemoc? Děkuji.
Ořešák - Mars, 22.4.2015
Plánuji vysadit na zahradu ořešák Mars. Odrůdu jseme zvolila kvůli pozdějšímu kvetení a díky tomu úniku jarním mrazíkům. Ale ještě trochu váhám. Chtěla bych klasický ohromný strom a mars je prý spíše menší (v porovnání s ostatními ořešáky).... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 23.3.2015
Také by mě zajímaly informace o moruši bzenecké. Chtěla jsem velký strom moruše se sladkými plody. Byla mi doporučena moruše bzenecká. Ale když pročítám info na netu. Píše se o moruších pokaždé něco jiného a o bzenecké jsem nenašla vlastně téměř... celý příspěvek >
Oskeruše - zkušenosti s pěstováním, 17.3.2015
jak je to u oskeruše s řezem? Máme vysazený stromek ve tvaru špičáku. Máme postupovat klasicky, zastřihnout ve výšce, kde bychom chtěli, aby se stromek začal větvit nebo nechat růst dle jeho vlastních představ?
Burlat - jak zvýšit korunku?, 17.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, poraďte prosím zda je možné zvýšit výšku kmene u třešně. Loni koupená jako špičák. Zastřihli jsme ve výšce kolem metru, ale rádi bychom měli kmen mnohem výše. Odrůda je burlat (podnož semenáč). Napadlo nás všechny větvičky odsranit kromě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika