Příspěvky uživatele - 248.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení stromů v zimě?, 29.9.2016
Spíš než v pytlích bych je nechala založené v zemi.  Lída
Jak pěstovat svíčkovec (gauru), 29.9.2016
S řízkováním neporadím. Růžová nám nikomu ani s přikrývkou zimu venku nepřežila, bílá je snad odolnější. Zkoušely jsme to s kamarádkami dvakrát, protože se nám opravdu líbila.   Lída
Prosím o název 2 rostlinek, 28.9.2016
Ten vánoční babičkovský byl původně Zygocactus, teď Schlumbergera truncata (má články zoubky ostré), pak je ještě velikonoční (články mají zoubky zakulacené) dle netu Hatiora gaertneri (to jsem z hlavy nevěděla). Odlišení vánoční / velikonoční je... celý příspěvek >
Špatná sklizen, 26.9.2016
Moje sousedka řádek-dva velmi raných v červnu dává, má pak před zámrzem nové brambory. Nechává si pár kousků brambor z jarní sadby a ty vypěstované má spíš jen tak "na chuť", ne na množství (na to má ty klasicky sázené).  Lída
Zachrana pri castecnem uhniti, 24.9.2016
A víc slunce, takhle dělá hubené ocásky.           Lída
Prosím o název 2 rostlinek, 24.9.2016
Naprosto souhlasím, jen ten tchýnin jazyk není ten obyčejný klasický, ale zřejmě Sansevieria trifasciata hahnii, který tvoří kratší listy do růžice.  Lída
Co je tohle za rostlinu? Z pecky podobné avokádu, 24.9.2016
Co to je nevím, ale zřejmě je to přelité. Kytky spíš snesou zálivky méně než více. Přesadila bych do nové zeminy, příp.odstranila špatné kořeny a zalévala méně.           Lída
Kvetoucí živý plot, 22.9.2016
Kdysi tady už podobný dotaz byl. Jasmín (tedy pustoryl), tavoly zlato i červenolisté, trojpuky kvetoucí růžově i bíle, vajgélie (i barevné nebo pestré listy, kv.od růžové po rudou), tavolníky (také různé, i když ty v dané výšce kvetou jen bíle),ruj... celý příspěvek >
Název rostliny, 22.9.2016
Podzimní astřičky - je jich mnoho odrůd - vysoké, střední i nízké v různých odstínech bílé, modré až fialové, růžové až červené. Podívejte se na stránky zahradnictví Krulichovi, třeba tam tu svou... celý příspěvek >
Jakou odrůdu zakoupit, 22.9.2016
Sousedi zvolili Lapins - vypadá pěkně (ale nechutnala jsem), je bohužel pozdní.  Špatnou půdu by bylo dobré před výsadbou vylepšit.           Lída
Pod plot, 19.9.2016
U nás dávají pásy starého lina.           Lída
Co je to za kaktusy?, 18.9.2016
Ten chlupatý vpravo nahoře by mohl být mladý Cephalocereus senilis. Lída
Co je to za "borůvku" našich velehor?, 16.9.2016
Doteď jsem to neznala, ale podle google by to mohla být šicha...        Lída
Opadavajici strom a flekate listy, 15.9.2016
Je to podzim... Moje už jsou z poloviny opadané  ;-))           Lída
Neznámá kytička, 15.9.2016
Ficus pumila do zeminy v květináči pod sklenici, s druhým nemám zkušenost.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika