Příspěvky uživatele - 141.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bobkovišeň - namrzlá?, 24.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, po zimě jsme si všimla, že mi u bobkovišně zhnědly některé listy. Myslíte, že omrzla a nebo, co by to mohlo být, půjde zachránit? Je teprve 4 roky stará :-(
Aucuba - choroba nebo škůdce?, 23.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně Aucuby Rozannanie, teď přes zimu ji mám uschovanou doma schodišti, občas ji zalévám a dnes jsme si všimla, že je doslova poseta bílími skvrnkami. Skvrny jsou na listech jak z vrchu tak i ze spodu dokonce i na nových... celý příspěvek >
Jak pěstovat svíčkovec (gauru), 29.9.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se správně pěstuje a zazimuje gaura. Zakoupila jsme ji na jaře jako úplně malinkou a vysadila do záhonu. Rozrostla se nádherně, je fakt veliká a krásná. Ale co dál, vydrží zimu? Na jaře bych ji asi potřebovala... celý příspěvek >
Reznutí listů přísavníků, 9.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, máme vysázenoupamalurostoucí  žlutolistou odrůdu přísavníku tříprstého a již od začátku mu každý rok reznou listy. Snažila jsme se stříkat z jara přípravky proti rzi, padlým apod., ale nic nepomáhá. Poškozené... celý příspěvek >
Divné houby nebo, rzi v mulčovací kůře?, 12.8.2016
Děkuji moc všem za odpověď, podle všeho to bude ta hlenka :-) 
Divné houby nebo, rzi v mulčovací kůře?, 11.8.2016 Obsahuje fotku
tak snad?
Divné houby nebo, rzi v mulčovací kůře?, 11.8.2016
Dobrý den, chtěla jsme se zeptat, jestli někdo neví, co se mi to dělá na mulčovací kůře na záhonku s okrasnýma keřema. Je to nějaký druh hub nebo rz viz. fotoi?  Stačí sebrat vyhodit, ale brzy se to vytvoří zas, barva žlutá a uvnitř je to taková... celý příspěvek >
Kětinový obrubník záhonku, 29.3.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemá nějaký tip na rostliny, které bych mohla použít jako nízký   květinový obrubník záhonku? Chtěla bych něco nízkého cca 15cm a umístění je na slunci??  Děkuji :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika