Příspěvky uživatele - 184.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mravenci na zahrade, 1.8.2010
Dobrý den, zálívám je rostlinným olejem, nejlépe použitým třeba z friťáku. Rostliny to neničí a mravencům se to vůbec nelíbí.
Sazenice paprik - odspodu žloutnou listy, 15.5.2008
Existují opravdu víceleté papriky. Já jsem například pěstovala takzvané zvonečky tak, že rostlinu jsem po prvních mrazících vyryla a přesadila do kbelíku a umístila na chladné chodbě. Listy papriky opadaly, ale plody vydržely až do vánoc a pěkně... celý příspěvek >
Vřesovec Erica - přežije zimu na zahradě v 600 m.n.m.?, 19.4.2008
Kupte si Erica carnea, je drobnější, ale také krásný. Mám zahradu také ve výšce 600 m nad mořem a vřesovec mi kvete od konce října až do konce dubna, ale nemám ho v truhlíku. Ten truhlík by chtěl obložit polystyrénem a v zimě, když se oteplí,... celý příspěvek >
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 15.3.2008
Dobrý den.také by mne zajímala už hotová štěpka.mám automat.kotel na hnědé uhlíi a chtěl bych vyzkoušet jiný druh paliva.už jsem zkoušel peletky, ale jsou moc malé.hledám štěpkovač který drtí na cca.2cm kousky.aby velikost frakce byla stejná jako... celý příspěvek >
Lze zaměnit rašelina za hrabanku z lesa při výsadbě vřesovištních rostlin?, 30.1.2008
Rašelina se dávat nemusí. Mně se daleko více osvědčila borová hrabanka. Té dávám asi polovinu celkového množství, další polovinu tvoří zahradní zem (nesmí být vápenitá), ostrý písek (kopaný) a nalámaný sušený kravinec. Kompost není dobrý, má moc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika