Příspěvky uživatele - 24.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak odpudit strakapouda?, 27.9.2016
Dobrý den, máme podobný problém. Máme díry a oklovanou omítku při rozích ve výšce cca 6 m. Můžete mi trochu prosím přiblížit postup a kde se upevňuje "držák". Děkuji Jolanta Kubalová
Šťáva z černého rybízu, 4.8.2016
Taky jsem tomu nevěřila, ale šťáva je výborná, teda byla :-) Měla velký úspěch.
Jaký křovinořez na velkou plochu?, 7.7.2016
Dobrý den, prosím vás,  jaký křovinořez byste doporučili na sekání velké plochy, cca 1ha?Terén je pro traktor nepřístupný. Počítáme s tím, že i s křoviňákem to bude fuška, ale nic jiného nám nezbývá. Vlezli bychom se do ceny do 10tis.? Někdo... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 9.6.2016
Místo cukru je lepší dát med, je to i zdravější 
Ptačí mladě vypadlé z hnízda, 28.12.2015
Kočky jsou přítulní ale dokonalí zabijáci, neslyšně se dostanou téměř všude kde je napadne a bez milosti zabijí vše co je menší jako ony. Motýly, ještěrky, holuby... Většinou to nedělají z hladu ale mají to v krvi. Všechny které pobíhají volně po... celý příspěvek >
Jakou vodicí lištu pro elektrickou motorovou pilu HECHT 1800?, 28.12.2015
Potřeboval bych poradit jakou vodicí lištu použít pro elektrickou motorovou pilu HECHT 1800 a kde ji případně sehnat. Dá se použít i lišty neoriginální jiných značek než HECHT? Na co se hlavně zaměřit při výběru lišty tak aby byla použitelná pro tuto... celý příspěvek >
Ochrana korun stromků před srnci, 25.6.2015
Děkuji za reakce. Četla jsem si i jiné diskuze na stejné téma, ale většinou se všude řešila ochrana kmínků, málokde koruny, proto jsem založila nové téma. Je možné, že nám stromky chodí okusovat i laně, ale to nevím jistě. Je fakt, že... celý příspěvek >
Ochrana korun stromků před srnci, 23.6.2015
Díky, takže jedině plot. Zkusím ještě ty vlasy. A někdo jiný - máte něco, co stoprocentně zabere?
Ochrana korun stromků před srnci, 23.6.2015
Dobrý den, nemáte zaručený tip, jak odradit srnčí od okusování korun stromků?Stromky jsou vysazené loni na podzim, chráněné pouze pletivem okolo kmínků.Jenže i teď v červnu srnci stále okusují větvičky v korunách i do výšky 160cm nad zemí a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika