Příspěvky uživatele - 44.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aké odrody jabloní?, 11.2.2018
Ano, bylo to opravdu jednoduché, jsi vítěz. Spojím se s Tebou ohledně výhry. Gratuluji.
Aké odrody jabloní?, 11.2.2018 Obsahuje fotku
Volně navážu na příspěvek pana Hlavatého ze 7. 2. 2018. Na obrázcích je vypsáno 100 jabloňových odrůd i s rodičovskou kombinací, byla-li mi známa. Pokud se mi rodičovské odrůdy nepodařilo dohledat, je za odrůdou otazník, v. o. znamená volné opylení... celý příspěvek >
Špendlíky, 1.1.2017
Podrůstání jistě velkovýrobě nebrání, nicméně nepochybně zvyšuje pracnost ošetřování. Docela by mě zajímalo, proč ty mnohohektarové sady nejsou na nepodrůstajícím myrobalánu, třeba My - Ko - A. Nemyslím si, že by doporučení pana Čejky ralativizovalo... celý příspěvek >
Konvert, 1.1.2017
Nesouhlasím s Vámi, výsadlou Koporeček do alejí k dehonestaci této odrůdy nedochází. Na výsadbu kmenných tvarů ovocných dřevin je skutečně pohlíženo jako na krajinotvorný prvek, nikoliv jako na možnost zásobení lidí z okolí ovocem. V loňském roce... celý příspěvek >
Jakou podnož pro meruňku, 26.9.2016
Podnoží napadení stromu PPV jen těžko ovlivníte. Vidíte-li v okolí meruňky šarkou napadené, tak raději vybírejte z odrůd, které této chorobě dobře vzdorují. Meruňky na vlastních semenáčích a myrobalánech mají v prvních letech růst bujný, s tím je... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 21.3.2016
Martino, lišejník na jednoletém dřevě jsem ještě neviděl. Ve Vámi popsané míře lišejníky na stromech běžné nejsou. Stromy proti lišejníkovému pokrytí můžete ošetřit měďnatým fungicidem, ale ve zlepšení jejich zdravotního stavu po tomto zásahu... celý příspěvek >
Berlepschova reneta, 29.1.2015
Zdravím pana Petra i pana Vláďu. Berlepschovu renetu pěstuji stejně rád jako Denár, jen si na ní pochutnávám o dva měsíce později. Berlepschovka skutečně nemá největší plody, ale Spartan, Coxova r., Wagenerovo také ne, z novějších odrůd Rajka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika