Příspěvky uživatele - 218.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Těchobuzická, 26.9.2016 Obsahuje fotku
Těchobuzická dosklizena. Nedávné vydatné déště z minulého týdne ale zanechaly na plodech viditelné šrámy. Každopádně i letos bude Těchobuzická chuťově patřit mezi ty nejlepší.
Haroma, 26.9.2016 Obsahuje fotku
Haroma stále ještě není úplně zralá, ale na to se paní monile neptá. Pár měkkých plodů zatím žádnou chuťovou parádu nepředvedlo - ano, dužnina barevně lákavá, v chuti trochu cítím Hanitu, ale to je prozatím vše. Snad ty plody, které vydrží a dozrají... celý příspěvek >
Staré odrůdy bez postřiků, 26.9.2016
"Já jsem ještě neviděl, že by se naše žížala s velkou chutí pustila do nahnilých jablek či jiného ovoce". Každý rok mám hromady nepoužitelných jablek. Když během pár týdnů nebo měsíců odhrnete vrstvu jablek, tak je všude růžovo - tisíce žížalek,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika