Příspěvky uživatele - 178.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sviluška na okurkách, 2.4.2019 Obsahuje fotku
Phytoseiulus persimilis
Sviluška na okurkách, 2.4.2019 Obsahuje fotku
Jéje do skleníku taky u nás dáváme proti mšicím a podobné havěti a ten smrádek mi ani nevadí. Může to být i pěkná okrasa. Jinak na svilušky mi funguje Phytoseilus persimilis, dravý roztoč požírající dospělce i larvy a celkem rychle se sám namnoží, dá... celý příspěvek >
Puchrovitost 2017, 19.6.2017
Díky za odpověď, kdyby jste si měl vybrat volil byste raději Signum nebo Prolectus? Syllit 65 se bohužel už nevyrábí. S kvetením švestek podle meruněk se u nás na prostějovsku dá orientačně kalkulovat, protože zpravidla týden - 10 dní po začátku... celý příspěvek >
Skladovanie domáceho červeného vína, 22.9.2016
Stále více se ve vinařství apod. používají kádě, sudy a tanky z umělých hmot. S příslušným potravinářským atestem. Také "potravinářský" líh se z lihovarů distribuje v plastových 1000l kontejnerech. Tak asi záleží na materiálu. Rafael.
Refraktometer - poradte vhodny, 22.9.2016 Obsahuje fotku
Ještě obrázek, zapomněl jsem
Refraktometer - poradte vhodny, 22.9.2016
Cena refraktometru, cca 1000Kč není nijak horentní a navíc je to přístroj který je prakticky nezničitelný. Na rozdíl od moštoměru s měřicím válcem. Nemluvě o rychlosti a pohodlnosti při měření a odběru vzorků. A i přesnosti. (Před cca 35 roky jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika