Příspěvky uživatele - 216.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání hlohyně šarlatové, 14.1.2024
Všem přeji hezký den. Můžete mi poradit kdy a jak hodně stříhat keře hlohyně šarlatové? Keře jsou staré 3-5 let a pořád nechtějí zhoustnout. Stříhám na jaře, pouze špičky výhonů.
Vysazování letošních řízků, 31.8.2017
Moc vám děkuji za rady.Snad nebude moc tuhá zima.   
Vysazování letošních řízků, 30.8.2017 Obsahuje fotku
Děkuji za odpověď, ale ještě by mne zajímalo zda ponechat ve sklepě, nebo nechat venku.Řízky jsou napíchané jednotlivě v květináčích, tudíž by jse neporušil kořenový bal při přpřesazování.I v tomto případě na stanoviště raději na jaro?
Vysazování letošních řízků, 29.8.2017
Dobrý den.Múžete mi někdo poradit, kdy vysazovat letošní řízky skalníkú a hlohyně šarlatové na stanoviště?Na podzim, nebo až na jaře?Moc děkuji za rady.
Řez hlohyně šarlatové, 17.7.2017
Dobrý den.Mám 10 sazenic hlohyně šarlatové, zasazených na podzim 2016.Výška sazenic cca 50 cm.Můžete mi někdo poradit jak a kdy ostříhat keříky, aby jsem podpořil růst a zhoustnutí keře?Anebo vůbec nestříhat?Moc děkuji za jakékoliv rady.
Konzervování, stabilizace květin, 24.1.2017
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s konzervováním rostlin glycerinovým roztokem?Moc děkuji za všechny rady a zkušenosti.
Název rostliny, 22.9.2016
Moc děkuji.A skalníky rostou i volně v přírodě?
Název rostliny, 18.9.2016 Obsahuje fotku
Prosím!!!Neví někdo o jakou rostlinu se jedná?Není to nějaký druh skalníku?Rostlina rostla na kraji lesa.Najde se nějaký odborník, který to odhalí???Moc děkuji.
Zná někdo název rostliny?, 1.7.2016
Supééér.Moc děkuji.Chytří lidé ještě žijí!!!
Zná někdo název rostliny?, 1.7.2016 Obsahuje fotku
Prosím, neví někdo o jakou rostlinu se jedná???
Co je to za rostlinu?, 10.9.2013
Díky!!!Je to ona.
Co je to za rostlinu?, 10.9.2013 Obsahuje fotku
To mám radost, že se chlapi zajímají o kytky, že v tom nejsem sám.A když už jste mi poradili, že se jedná o topolovku, tak mám ještě jednu otázku. o jakou petunku se jedná?Tu mi koupila manželka.  :-)
Co je to za rostlinu?, 10.9.2013 Obsahuje fotku
Moc děkuji za informace.Foto celé rostliny nemám, ale rostlina není jako keř, ale má dlouhý stonek a na něm střídavě rostou květy.První foto malinko mate barvou.Květ je spíše do červena.Tohle foto je ale taky ne příliš v reálních barvách.
Co je to za rostlinu?, 10.9.2013 Obsahuje fotku
Prosím, poradí mi někdo o jakú rostlinu se jedná?Semínka jsou z Tunisu.Je to trvalka?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika