Příspěvky uživatele - 87.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat kameny na skalku, 11.4.2010
Prosím, poradí mi někdo ze severní moravy (Ostravsko, Opavsko), kde se dá sehnat kamení na zahradu - na skalku a zídku. Mělo by být nejlépe nahnědlé nebo načervenalé. Děkuji
Polygonum aubertu - Rdesno listy šednou, žloutnou a schnou, 16.8.2009
Dobrý den Jani, tak jsem asi přišla na záhadu našich rostlin... Dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvám, že píši až nyní. Podle knihy bych to tipovala na nemoc nemoc zvanou Plíseň šedá - Botrytis. Zkuste si na ni koupit nějaký přípravek v... celý příspěvek >
Polygonum aubertu - Rdesno listy šednou, žloutnou a schnou, 12.7.2009
Dobrý den, prosím o radu. Koupila jsem si na porostení terasy (její konstrukce) v 2.NP domu kvůli problémovým sousedům Polygonum aubertu neboli Rdesno. To jsem zasadila do několika obrovských květináčů, tak že hlíny mají dostatek. Zalévám, občas... celý příspěvek >
Přísavník trojcípý - kolik je ho odrůd?, 17.6.2009
Dobrý den, nikde jsem na internetu nedohledala, kolik že je odrůd přísavníku trojcípého... Parthenocissus tricuspidata. Jen si všímám rozmanitosti této popínavé rostliny co se týče listů. Některé rostliny jsou s nádherně velkými tmavě zelenými... celý příspěvek >
Množení karásků + ucpávající se čerpadlo, 12.6.2009 Obsahuje fotku
ryby bych někomu daroval, a to čerpadlo budete muset asi dat vic k hladině aby se vám neucpavalo myslím tak 10 cm pod uroven
UV lampa, 26.5.2009
nejsem zrovna žádny velky expert ale ještě nikdy sem neslyšel o UV lampě ktera by byla pod vodou!!! tyto lampy se instaluji na suche misto a ne do vody!!!
Jak často čistit filtr?, 13.5.2009
 gravitačni filtr laguna falls 5000, zajimalo by mne jestli ho čistit pravidelně třeba co tyden nebo bude stačit jednou za sezonu.
oběhové kolo čerpadla, 25.1.2009
dobrý den.nevíte náhodou, jestli se dá koupit plastové oběhové kolo čerpadla?potřeboval bych ho vyměnit, protože v čerpadle je už ojeté, děkuji
kalové čerpadlo s noži, 13.1.2009
zkoušel jste s tím čerpat např.  septik nebo žumpu?děkuji za reakci
kalové čerpadlo s noži, 12.1.2009
dobrý den, zvažuji koupi kalového čerpadla s řezacím ústrojím, máte někdo s tímhle zkušenosti?děkuji
Krtek - a je to, 19.4.2008
Chtěl bych upozornit, že krtek je chráněný a tudíž bych doporučil tento článek stáhnout, mohlo by se to vymstít.
Slímáci, 5.2.2008
Proti slimákům pomáhá dusíkaté vápno v dávce 0,3kg na 10m2.Hodí se mělce zapravit do půdy. Funguje na dospělce i vajíčka. Odkaz: Receptář 1/2008.
oleo-mac 952, 2.10.2007
Ještě se zeptám, jakou máte spotřebu benzínu, přibližně, počítám s tím, že něž se pila zajede, tak bude spotřeba asi o něco vyšší.
oleo-mac 952, 1.10.2007
To vůbec nevadí, čím více slov, tím líp, pokuď máte ještě další zkušenosti jak s ní zacházet nebo nezacházet, budu Vám moc vděčný, díky moc, Horymir.
oleo-mac 952, 1.10.2007
Tak to jste mě moc nepotěšil, protože už jí mám doma, ale snad to nebude zase takové hrozné, uvidím, jen se chci ještě zeptat, jaký zvolit postup při startování studeného motoru, protože se mi stalo už 2krát, že se mi nějakým způsobem přechlastala a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika