Příspěvky uživatele - 231.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Spomyšl, 19.9.2016
Určitě nedoporučujeme. Doma jsme objednali mnoho květin, objednávka byla potvrzena. Po měsíci čekání a urgování nám paní řekla, že se jí to někam ztratilo. Pak to prý našla... čekali jsme další dva týdny a nic, tak jsme napsali, ať už se... celý příspěvek >
Až moc suché trávy - co s tím?, 19.6.2016
Dobrý den!  Naše zahrada má přes 3000 m2, a tráva roste jako zběsilá. Po každém sečení máme strašně moc trávy- rozdá se sousedům pro zvířectvo, něco se dá do kompostu, ale vzniká hromada +- suché trávy, se kterou nevím co dělat. Máte nápady,... celý příspěvek >
Popínavé růže na oblouku, 10.6.2016
Děkuji za reakce. To je dobrý nápad, tak ať Vám to dobře poroste i na té plánované konstrukci! :) 
Jak vytvořit bílou převislou moruši?, 22.5.2016
Dobrý den! Jsem naprostý začátečník a chtěla jsem si pořídit moruši převislou, ale s bílými plody, více mi chutnají a na vysoký strom není tolik místa.  Našla jsem převislou ale jen s černými plody, a proto se chci zeptat - lze ji nějak... celý příspěvek >
Jak předejít problému se sousedy, 8.4.2016
Dobrý den,  chci zasázet buď pawlovnii nebo platan do místa, které chci v budoucnu pro posezení. Oba stromy bývají vysoké a rozvětvené. Bude 3 metry od plotu - možná i více, ale co když bude strom stínit sousedovi? Co když nějaká větev... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika