Příspěvky uživatele - 18.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější švestka, 6.11.2016
  Vážení, má někdo zkušenosti s Lipnickou švestkou s podnoží Juliána. Tento týden jsem 2 dostal kurýremz Lipníku n. B.a zasadil.  Děkuji, Petr
Houba na kmeni, 21.10.2016 Obsahuje fotku
Vážení odborníci, letos v létě se mi na kmeni asi 15 ti leté broskve vyskytla houba. Krásně odplodila, ale znamená to konec stromku? Díky Petr
Gabrovská se Bulharům povedla, 18.9.2016
Gabroskou jsem už vykopal. Plody velké, dobré, ale zarodila jednou za pět let nebo sem tam plod, ani ne na knedlíky. Takový strom nemám rád. Pěstuji v 300 m.n.v (Beskydy)., Wangenheimova obsypaná každým rokem, včely na zahradě, v době květu... celý příspěvek >
Žluté skvrny na rajčatech, 18.9.2016
Ano, Toro mi to dělá každý rok, ikdyž mu dodávám draslík více než ostatním odrůdám. Odříznu tu žlutou část. Petr
Placatá broskev - praskají plody, 17.7.2016
Rád bych se zeptal co dodat broskvím, že mají špatně vyvinuté pecky. Jsou prasklé, oddělené, jádro nevyvinuté. Dodávám (snad) dostatečně vápno dusíkaté i vyhašené, roste dostatečně bujně, plody chutné. Děkuji Petr
Nemocná nektarinka, 17.7.2016
Stalo se mi něco podobného. Stejně zasazené(Harko), asi 3 m od sebe, prvním rokem už plodily, nechal jsem vzorkem jeden plod, druhým rokem jedna začla vadnout, silný nájezd mravenců, zakracoval jsem větvičky. Na jaře jsem ji vytáhl ze země,... celý příspěvek >
Brambory v pytlích, 26.6.2016
Chtěl bych se podělit o zkušenosti pěstování brambor v plastových pytlích. Jaký materiál přisypáváte, do jaké výšky atd.  Děkuji Petr
Smysluplný počet hlav révy, 26.6.2016
Jsem z Frýdku, začínal jsem Chorvatem, nyní přecházím na Hibernal a Dornfelder, kterým se tu daří. V průměru neudělají 3kg/hlavu, spíše 1,5 - 2 kg.. Mám i stolní odrůdy, ale z těch je víno nevalné, jak uvádí kolega. Hibernal sklízím v polovině října... celý příspěvek >
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 26.6.2016
Výše uvedený příspěvek je zcela pravdivý. Pěstuji broskve i nektarinky, v ošetřování nedělám rozdíly a výsledky jsou výborné. Nektarinky až 200 g. Rodí pravidelně, ale stromy mají, tu u mně ve Frýdku, krátkou životnost. 10 -13 let. Ale stojí to za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika