Příspěvky uživatele - 20.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl Ms 390 bez dekompresného ventilu, 15.9.2016 Obsahuje fotku
Funkcia tlmenia rázovitej pri štartovaní. Jaro.Š
Stihl Ms 390 bez dekompresného ventilu, 15.9.2016 Obsahuje fotku
Foto
Stihl Ms 390 bez dekompresného ventilu, 15.9.2016
Tiež som mal MS 039. Na tieto typy píl jednoznačne odporúčam dokúpiť štartovaciu rukoväť STIHL ELASTOSTART. Obj číslo 1128 190 3400 v cene 14 eur. Potom je štartovanie oveľa pohodlnejšie, a náhodný spätný ráz oveľa menej bolí. To mi verte. Jaro.Š
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 15.9.2016
To síce máte úplnú pravdu, avšak pri píle s kovovými kartami by sa to napr. nestalo. Aj keď mám doma aj Dolmar PS 32 ktorý má pod výfukom nalepenú iba fóliu kôli ochrane plastového skeletu, tak som tam upravil plech z D PS 35 ktorá to má lepšie... celý příspěvek >
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 14.9.2016
Ono sa tieto problémy ukážu až pri extrémnej záťaží a nesprávnom používaní ako je napr totálne zbrúsenie obmedzovákov na reťazí, rez s tupou reťazou, Stará zmes, a hlavne zanesené chladenie. Teraz mám na repas STIHL MS 290 čo je čo.sa týka... celý příspěvek >
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 14.9.2016
Občas robím známym opravy píl. Okrem top modelov som ich mal rozobraté už takmer všetky. Najviac ma zaujímaja konštrukcia, dodávatelia dielov, predimenzovatelnosť a pod. ANI KEBY SOM AKO CHCEL SA NEDÁ KONŠTRUKČNE POROVNAŤ D420 a HQ 445. Na.slovensku... celý příspěvek >
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 12.9.2016
Stále sa to tu opakuje dookola. Dolmar 420 má najlepšiu konštrukciu vychádzajúce z profi tried /horčíkové kartre, 6 kanálový valec, super štartovanie, dve skrutky úchytu lišty nastaviteľné mazanie lišty a pod./. STIHL je užívateľský prívetivejšia,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika