Příspěvky uživatele - 243.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Barva svíčky čtyřtaktu Dolmar, 12.7.2017 Obsahuje fotku
A ještě jedno foto:
Barva svíčky čtyřtaktu Dolmar, 12.7.2017 Obsahuje fotku
Mám prosbu zejména na majitele čtyřtaktních křovinořezů Dolma nebo Makita. Můžete se prosím pochlubit fotkou zapalovací svíčky? Protože jsem majitelem křováku s čínskou kopií motoru Subaru Robin EH035 (Makita EBH 341U nebo Dolmar MS 335.4U) a... celý příspěvek >
Jaké mazadlo do Hecht 740, 23.6.2017
Vzhledem k tomu, že jde o šnekový převod, tak MUSÍTE použít převodový olej pro šneková a hypoidní soukolí - v názvu je písmeno H. POZOR - obyčejný PP90 (bez H) na takový převod nestačí! 31
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 18.6.2017
2 roky mám HECHT 5484 SX, sekám s tím trávu na ploše 1600m2 (pozemek 2400m2) a neměnil bych. Za tu dobu jsem nemusel nic seřizovat (pojezd, převodovku) a sekačka šlape, jako když jsem ji přivezl z obchodu. Nikde nic rozbité, uvolněné nebo snad... celý příspěvek >
Krovinorez nema vykon a pri plnom plyne ho dusi, 18.6.2017
Nepřisává to někde falešný vzduch?
Bezolejový kompresor do 3 tis.Kč, 7.6.2017
S 12V malým kompresorkem mám své zkušenosti. Nejprve jsem koupil kdysi v autokelly stříbrný kompresorek značky SrátLine. Po ucpání vývodu se kompresorek dostal na necelých 5 barů, tak jsem jej vrátil. Pak mě po nějaké době zaujal ten samý... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 7.6.2017
Tak jsem si s tím trochu pohrál. I s dostupným nářadím na zahrádce se to nakonec povedlo demontovat - 1 klíč na svíčku a 1 stranový klíč. Šrouby jsou na klíč 17mm a oba mají klasický pravý závit. Povolení 1. šroubu proběhlo nejprve oběma klíči... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 6.6.2017 Obsahuje fotku
Jedná se o dožínání strunou pod a na pletivu, kde stačí malé otáčky - na duté stonky, případně řídké kopřivy. Vysoké otáčky by zbytečně ničily strunu i povlak pletiva. Pokoušel jsem se dnes povolit spojku, ale nepovedlo se mi to. Máte nějaký fígl... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 6.6.2017 Obsahuje fotku
Mám křovinořez Einhell GH-BC 334 čtyřtakt (kopie Subaru Robin EH035) a rád bych u něj upravil spojku tak, aby spínala při nižších otáčkách. Včera jsem dosekával kolem plotu a roztočit strunu na nízké otáčky moc nejde, protože spojka spíná... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 3.6.2017
Mohl by se uživatel 101.160 konečně podělit o informaci, jaký čtyřtaktní křovinořez vlastní? Velmi by mě to zajímalo. Děkuji.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 30.5.2017
Na plánovanou životnost 25 mth jste přišel jak? Pěšky? Nechci se zastávat Hechtu, sám jsem měl 129 BTS a vrátil jsem ho, protože byl vadný. Znám však z okolí stroj Hecht 133R (motor je kopie Subaru Robin EH035), tedy čtyřtakt, který je díky... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 28.5.2017
Bla, bla, bla. Hezky se to čte, ale pokud bych se toho měl držet, tak budu sekat trávu kosou, protože nejsem ochoten připlatit x tisíc za značku, která se stejně vyrábí v Číně, pouze je předražená o vývar majitelů této značky. Neberte to tak,... celý příspěvek >
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 23.5.2017
Ten otáčkoměr mám (z Aliexpresu) a funguje dobře. Ukazuje sice se zpožděním, takže nelze použít třeba na motorku, ale na nastavení "stabilních" otáček, tedy volnoběhu, provozních nebo maximálních otáček je ideální - typicky sekačka, křovák,... celý příspěvek >
Aku sekačka Makita dlm380, 20.5.2017
To mě docela zajímá. Sám používák aku vyžínač a o akumulátor se starám tak, jak jsem se dočetl na internetu. Po každém použití nabíjím tak, aby napětí jednoho článku bylo cca 3,8V. Naplno dobíjím těsně před použitím. Přes zimu skladuji... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 16.5.2017
Diskuze není o stříbrném šroubku ma křížový šroubovák, který dělá doraz pro nastavení volnoběhu, ale o šroubku z prvního obrázku. Ten je na speciální šroubovák - pacman.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika