Příspěvky uživatele - 11.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 28.3.2017
Já jsem taky pro variantu 2 - tedy ponechaní horního patro a odstranění obrostu dole. Představme si strom v dospělosti a jeho výšku kmene - kmen se během života stromu neprodlužuje!
Letní hruška na pálení, 13.9.2016
Tak v tomhle jsem hodně radikální. Než zkvašovat jádrovinovou drť a zkazit si pověst, tak to ovoce raději rozdám nebo nechám zhnít. Tak jako Vaše zkušenosti,  postupy a názory p. Rafaeli, jsou vysoce nadprůměrné, tady, myslím, je... celý příspěvek >
Jak hluboký základ podezdívky pro skleník, 13.9.2016
Betonový hluboký základ má jednu, ale dost podstatnou výhodu oproti položeným profilům nebo kotvícím pilotům. Nepodrůstá.    Kdo zažil, co je to mít ve skleníku výmladky z myrobalánu, rakytníku, malin, ví o čem mluvím.
Černý rybíz - přesazení, 13.9.2016
Až mu opadají listy.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 30.10.2013
Slyšel jsem že husqvarna bude do pil montovat satelitní navigaci nevíte o tom něco?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika