Příspěvky uživatele - 145.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wolf Garten expert 92.180H, 8.9.2016
já sem o tomto modelu taky uvažoval a sem rád, že sem ho nekoupil. Nakonec vyhrál traktůrek od alka T13 92.6, bez nějakých akcí mtf, což sou stejně jen podvody na lidi za 64t i s vozíkem a sekl hned po velkém dešti trávu cca 30 -40cm a bez problémů.... celý příspěvek >
Zahradni traktor al-ko t15-95.5, 8.9.2016
15-95.5 - to je model roku 2015 (číslo za tečkou znamená modelový rok). Tento model je nahrazen modelem 92.6, který doporučuji a vlastním.
Křovinořez - kvalita struny, 8.9.2016
co sem slyšel, tak když se dá struna na 2-3 dny do vody, tak vydrží o polovinu delší dobu sekat, že se tak často neuráží. Sám to ověřený nemám, ale za zkoušku nic nedáte :)
Záhradný traktor do 60000, 7.9.2016
Letos sem koupil traktor AL-KO T 15-92.6 HD A a jsem s ním max spokojen, nestalo se mi, že by se mě ucpal výhoz a to sem sekl hned po velkém dešti. Zpracování je na 1, menší výtku mám k výpustnímu šroubu oleje, mohl být víc vystrčený, aby olej netekl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika