Příspěvky uživatele - 239.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurka hadovka - nerostou plody, 2.6.2017
Díky moc za odpověď! Hnůj jsme přidávali a dáváme Kristalon Start, ale asi máte pravdu, že v květináči je to možná pořád ještě málo, zkusíme výživu ještě navýšit...
Okurka hadovka - nerostou plody, 2.6.2017
Dobrý den, v zimní zahradě letos poprvé zkoušíme pěstování hadovek. Rostliny jsou pěkné, ve velkých květináčích, krásně se plazí, mají spoustu nasazených miniplodů (cca 2-3 cm), ale bohužel se vůbec nezvětšují! Jedná se o partenokarpickou odrůdu... celý příspěvek >
Příliš světlá mrkev, 8.9.2016
Dobrý den, nevíte, co by mohlo chybět mrkvi, když jsou kořeny hodně světlé? Odrůdou to nebude, mám několik různých,  včetně tmavé Rubíny a všechno je světle oranžové. Myslíte, že mám příště přihnojit? Nebo chybí jen určitý prvek? Díky moc.
Odrůda bílé kedlubny, 8.9.2016
Dobrý den, nevíte prosím, jaká by to mohla být odrůda: velmi jemná, chutná, křehká šťavnatá, NEDŘEVNATĚJÍCÍ. Letos jsem koupila anonymní přísady na trhu. Kedlubny byly vynikající, mimořádně dobré chuti, skoro máslové, snadno se loupaly, barva... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 14.5.2015
Při kolika stupních a v jaké vlhkosti je nejlepší skladovat Muscade de Provence tak, aby dobře dozrála?
Jakon, 5.5.2015
Kde jste nakoupili hlízy pro první pěstování? Jsou běžně dostupné v zahradních centrech? Prodávají někde předpěstovanou sadbu?
Odrůda celeru, 4.5.2015
Jakou byste doporučili odrůdu celeru? Nemám moc zkušeností, ráda bych nějakou odrůdu s pevnými bulvami, odolnou a asi nejpodstatnější kriterium je, aby kořenový systém byl jen n spodní straně bulvy, co nejužší svazek, aby se bulvy dobře čistily.... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 29.4.2015
Dobrý den, nevíte prosím, kde sehnat osivo Muscade de Provence v Brně? Zatím jsme našla jen na Dobrasemena.cz, ale kvůli jednomu sáčku se mi nechce platit poštovné, krom toho už je pomalu čas výsevu...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika