Příspěvky uživatele - 247.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neujímá se očko, 31.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mohl by mi některý ze zkušenějších "kolegů" objasnit následující věc u roubování (ale i zakořeňování)? Letos jsem očkoval forkertem převislou moruši a některá očka se začala zelenat a dál už nic, zastavila se ve vývoji, viz. obr. v... celý příspěvek >
Moruše stromková vs pendula, 7.9.2016
Ahoj. Je to tak, že stromková moruše je na plody a převislá víceméně na okrasu? Zahradu mám malou, tak jsem plánoval pendulu, ale rád bych si i zobnul a tak nevím, jestli třeba nezkusit obyčejnou stromkovou a řezem ji nedržet v rozumné velikosti.... celý příspěvek >
Moruše, 7.9.2016
Lze řezem udržet normální stromkovou moruši (ne Pendula) v rozměrech rozumných pro menší zahrádku (prům. cca. 3m, výška cca. 3m)? Jak ji řezat? Na jak starém dřevě plodí? Jaké má nároky na prostor?
Sněhová fréza, 17.11.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu s výběrem sněhové frézy. Existuje i nějaká více multifunkční, nebo zahradní traktor s nástavcem, který dobře shrnuje? Máte někdo nějakou vyzkoušenou za rozumné peníze? Zatím mám doporučenou HECHT 9410 (viz obrázek), ale je to... celý příspěvek >
Žloutnutí listů, 8.6.2013
Mockrát všem děkuji za rady a odpovědi. Proti pidikřískovi jsem uz stříkala a zatím jsem našla jenom jednoho živého a spoustu mrtvolek. Na rez se chystám, tak uvidíme. Ještě jednou děkuji, Zuzana
Žloutnutí listů, 3.6.2013
Ještě se zeptám, když mám toho pidikříska i rez na jedné rostlině, jak mám stříkat?? neuškodí té růži, když na ní budu dávat dva různé druhy postřiků?? 
Žloutnutí listů, 1.6.2013 Obsahuje fotku
ještě přidávám fotku listu odspodu
Žloutnutí listů, 30.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebovala bych poradit s růžičkami. Začaly mi žloutnout, jak je vidět na obrázku, a nemůžu nikde najít radu. Nejvíce patrné je to na nejstarší růži (asi 15 let), ale tyto žluté tečky se začly objevovat i na letos vysazených růžičkách.... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 7.6.2009
je to sansiviera cylindrica
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika