Příspěvky uživatele - 246.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meloun vodový, lze pěstovat i ve vyšších polohách, 21.8.2018 Obsahuje fotku
Meloun vodový
Meloun vodový, lze pěstovat i ve vyšších polohách, 21.8.2018
Meloun vodový se převážně pěstuje v teplejších oblastech jižní Moravy.Klimatické změny v posledních letech, způsobené vysokými teplotami, i ve vyšších polohách, nám dávají možnost si vypěstovat meloun vodový i zde.Popularita pěstování melouna i v... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 7.9.2016 Obsahuje fotku
Chtěl bych přidat nové fotky Tykev pižmová muškátová a její průřez.Je to středně pozdní tykev, která se podle literatury hodí více do teplejších nížin.Ale dá se pěstovat bez problémů i ve vyšších polohách pěstuji v 300 m.Má hruškovitý tvar, semena... celý příspěvek >
Výroba moštu, 3.9.2016 Obsahuje fotku
Je tu období moštování.Dnes jsem si udělal první mošt z letošní úrody jablek.Pro názornost jsem si připravil 15 l kýbl.Do něj jsem si nařezal jablka na půlky.jednak se lépe strouhají a také pro kontrolu jestli jsou jablka i uvnitř zdravá.Nastrouhaná... celý příspěvek >
Pěstování kukuřice cukrové, 21.8.2016
1 někdy 2
Jaká odruda dýně to je?, 21.8.2016 Obsahuje fotku
Ano Hokkaido /Delicia F1/ mám, sklízím ji až je tmavě zelená, třeba ji nechat dozrát, netřeba se unáhlit.Pokud ji utrhnete ještě světle zelenou nedozrátou dužnina trochu stmavne, ale né moc a chutově se té dozráté dužnině nevyrovná.A nemůžete ji... celý příspěvek >
Jaká odruda dýně to je?, 21.8.2016 Obsahuje fotku
Pokusím se odpovědět na vaše otázky.Nepodařilo se mi naléz ten odkaz, ale pošlu zde jedno foto možná tam bude i ta vaše dýně.A nebo se podívejte na můj článek Pěstování tykví a dýně Hokkaido, je zde uveden.Pokud máte již oranžové dýně, můžete je... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 20.8.2016 Obsahuje fotku
Přikládám nové fotky.Při pěstování nepoužívám chemickou ochranu ani minerální hnojiva.Hnojím jen slepičím trusem, ten po rozhození zapravím na podzim do půdy.Nepřihnojuji jen odpleveluji a dle potřeby zalévám.Letos mám též výbornou úrodu, tykve se... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 20.8.2016
Koupil jste si semínka Hokkaido MIX jsou tam červené i zelené
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 20.8.2016 Obsahuje fotku
Jedná se o Tykev olejnatou-bezslupkatou odrůda /Apetit / semínka na pěstování lze koupit bežně v zahradkářských potřebách.Semena na jídlo v Raciu.Výhoda bezslupkaté tykve je v tom, že ji stačí vysušit a lze ji konzumovat.Ale slupkatou třeba mírně... celý příspěvek >
Pěstování cibule sazečky/Všetana a Štutgartská/, 20.8.2016 Obsahuje fotku
Pro pěstování sazečky jsem si zvolil odrůdy Všetana a Štutgartská.půdu jsem si vyhnojil již na podzim slepičím trusem, který jsem po rozhození zapravil do půdy.Sazečku jsem sázel začátkem března jak to počasí dovolí.Sazečku pěstuji po celou vegetaci... celý příspěvek >
Pěstování kukuřice cukrové, 20.8.2016 Obsahuje fotku
Pěstování kukuřice cukrové je možné nejen v nížinách.Pěstuji odrůdu Amika F1,Avicena F1.Kukuřici si zásadně předpěstovávám. Následně po výsadbě přikryji kýblíkem.Tím chráním rostlinu proti přízemním mrazíkům a slimákům.Pod kýblikem je dobré... celý příspěvek >
Réva vinná - Othello - modrá, 20.8.2016 Obsahuje fotku
V podmínkách, kde jej pěstuji jsem rád, že dozraje, nemusím jej chemicky vůbec ošetřovat, má dobrou chut, a dobře rodí.Více v těchto podmínkách ani očekávat nemohu.
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 19.6.2016 Obsahuje fotku
Pěstování různých druhů tykví je součástí našich zahrádek.Tykve pěstujeme pro semínka jednak s šupkou i bezšupkové druhy.Nebo dýně Hokkaido pro dužninu.Předpěstovanou sadbu vysazuji na záhony ihned ji zaklopím kýblikem, aby nebyla poškozena slimáky,... celý příspěvek >
Réva vinná - Othello - modrá, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Hlavné je, že ho netreba postrekovat a dobre chutí.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika