Příspěvky uživatele - 160.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016 Obsahuje fotku
Presne tak, cerpadlo porad jede, nevypne. Tlak presne nevim, nemam tlakovem. Ukazatel u cerpadla je vzdy na 0, ale to byl, i kdyz vse fungovalo.
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Omlouvam se, obcas mi automaticka korekce anglictiny hodi nejake zmatene slovo. Voda je jak v sacim potrubi, tak i v cerpadle. Ted jsem zkousel prenest cerpadlo do 1. patra v dome a z vysky sat vodu z kbeliku, vodu to vysalo, ale tlak porad... celý příspěvek >
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Manipuloval jsem jak s privodem, tak i odpoved vody, protoze jsou zkousel, kde muze byt problem. Zavzdusnene cerpadlo neni, doleval jsem do nej vodu a vse OK.
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Ano, hadice a vse je stejne jako predtim. Jen jsem rozpojil system, dopustil vodu do bazenu a zapojil zpet zavlazovani. Od te doby neni ze studny tlak.
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 3.9.2016
Myslim, ze lopatkami o nebude. Kdyz jsem zkousel dat hadici se sacim kosem do bazenu vedle studny, tak cerpana voda byla dostanecna a tlak byl OK. Problem vypada jen v tom, kdyz dame hadici se sacim kosem primo do studny, tak nevytlaci dost vody.
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 3.9.2016
nepomohlo, zapinaci tlak cerpadla je 1,5 Bar. mel jsem dost, ale porad zadna zmena
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 3.9.2016
vzduch jsem prave nikdy nedofukoval, ale asi to bude potreba, diky
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 3.9.2016
Zdravim, je nutne, aby domaci vodarna mela tlak pred zapnutim? Doted jsme nemeli a zavlazovani fungovalo a najednou vodarna temer ze studny necerpa vodu, je hrozne maly tlak. Je mozne, ze to je timto nebo necim jinym? Mame ELPUMPS VB25/900,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika