Příspěvky uživatele - 248.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ja seříznout dvouletou třešíňku, 31.8.2016
Zakrátit stromek hned pod větvením.           Lída
Ja seříznout dvouletou třešíňku, 31.8.2016
Také bych ji seřízla a založila korunku znovu. Ty případně kosterní větvičky, co tam teď jsou, směřují zhruba na stejnou stranu, blbě by se do trojúhelníku vyvazovaly, navíc kmínek je dost slabý a aspoň po seříznutí zesílí. A nevázala bych stromek... celý příspěvek >
Jaký je to druh thuje.?, 31.8.2016
Thuja occidentalis           Lída
Jaký je to druh thuje.?, 30.8.2016
Celková fotka by nebyla? Z toho detailu toho kromě barvy moc vidět není.  Lída
Vajgélie pěstování, 30.8.2016
Tmavá může být citlivější na slunce. Pokud zasychají listy a větvičky ne, nestříhala bych. Pokud zasychají větvičky, nic jiného než střihnout nezbyde.  Lída
Neznámý strom, 30.8.2016
Habr může mít také asymetrický list u stopky, ale má ho asymetrický na druhou stranu, než jilm .       Lída
Oullinská renglóda, 30.8.2016
Asi to bude tou Vysočinou, u nás je už dááávno sklizená (a to jsem se o ni prala s vosama) a voňavá .                  Lída
Řez broskvoní, 30.8.2016
U starších stromů je nutné probrat koncové výhony, aby se zredukoval jejich počet a strom se udržoval v dostatečném růstu a plodnosti, někdy je nutné probrat a pokrátit i starší větve, aby se nevyholovala koruna vevnitř a udržel se tvar a výška... celý příspěvek >
Rostliny z lesa, 30.8.2016
3) kyprej?
Rychlerostoucí strom s velkou korunou, 29.8.2016
:-))  Až na ty topoly na konci mne přesně stejné stromy včera také napadly - ořešák, třešeň a jabloň nebo lípa  :-))           Lída
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 29.8.2016
Dělám to tak už pár let. Hlavně hlídám čerstvé výsevy. Tam ještě dávám, než rostlinky (třeba mrkev) vzejdou přes řádky natažený provázek asi 10cm nad zemí na kolíkách - to jdou radši vedle. Protože když třeba prší, mají mokro všude a prázná nakypřená... celý příspěvek >
Co je to za bylinku?, 29.8.2016
NENÍ jedovatý, jen se (jako většina bylinek) nemá užívat dlouhou dobu.  Lída
Totálne neškodný herbicíd, 28.8.2016
Máte můj obdiv! Můžete mi poradit, jak to stíháte, že máte CELOU zahrádku NAJEDNOU tak čistou? Já než dojdu od začátku na konec, tak můžu začít znova .           Lída
Zákula japonská - řízkování, 28.8.2016
Mrkněte se u keře, jestli tam není malý výhonek, rozrůstá se oddenky, je to dost pravděpodobné...           Lída
Zlatý Jilm, 28.8.2016
Jsou to hálky mšice vlnatky, doporučuje se jen preventivní postřik v době rašení jilmů.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika