Příspěvky uživatele - 250.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna filtru u křovinořezu Stihl, 2.6.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, vlastním křovinořez značky Stiga SB 52. Když ho zcela otočím abych vyměnil žací nástroj např. strunu za kotouč tak mi na konci tý krátký hadičky kape benzín. Koupil jsem novou tato je od Stihlu a stále to kape. Netuší někdo kde se stala... celý příspěvek >
Strom k domu, 23.10.2016
Dobrý den, má někdo zkušenost, jak blízko k domu (nepodsklepenému) mohu zasadit např. borovici, metasekvoji nebo jakýkoli vzrůstný strom tak, abych se nemusela bát, že mi kořeny časem dům poškodí? Díky!
Bez filtrace, 8.9.2016
Díky za všechny reakce.Tak pstruhy zamítám, rybníček bude na planině, kam celý den pere slunce, přítok bude jen přebytečná voda ze studny + z okapů atd... výška 450mnm. Nemám ani mlhavou představu, kolik může ročně stát na energii honit vodu... celý příspěvek >
Bez filtrace, 30.8.2016
Očekávám velikost asi 10x15m, nějakého pstruha tam, hodně rostlin, jinak spíš na koukání, ale nechci koukat na špinavou zelenou břečku.Díky!
Bez filtrace, 30.8.2016
Dobrý den, od jaké velikosti jezírka už není potřeba umělá filtrace... tzn. probíhají už tam přírodní samočistící procesy? Díky za radu!
Jakou zvolit odrůdu?, 30.8.2016
   myslím, že vydržím ještě několik desetiletí, nicméně bych pod tím ořechem chtěla mít posezení co nejdříve.
Jakou zvolit odrůdu?, 30.8.2016
Dobrý den, poradíte někdo, jaká odrůda ořešáku roste nejrychleji? Ráda bych si ho dala na zahradu a dožila se "posezení pod ořechem" :-) Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika