Příspěvky uživatele - 13.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak připevnit síť na plot proti větru?, 29.6.2018
to záleží i jaké máte sloupky (tloušťka, jak jsou hluboko, jak na zahradě fouká, jak síť upevníte...)
Správné uskladnění jablek, 29.6.2018
A nevadí jablkům to skladování ve vrstvách? My se se sousedem furt hádáme. On tvrdí, že se o sebe jablka otlačí a pak na těch místech hnijí a skladuje vždy v jedné maximálně dvou vrstvách. My nemáme tolik místa ve sklepě a tak plníme vysoké... celý příspěvek >
Uskladnění usušeného ovoce, 25.7.2017
No asi by se jim nemuselo nic stát, ale vlastní zkušenost s tím popravdě nemám. Když už, tam bych plastovou dózu aspoň vyložila papírovým ubrouskem nebo něčím. Sušené ovoce skladuju většinou ve skleněných dózách, když je ovoce hodně a už to nemám kam... celý příspěvek >
Baterka na sviceni nitecore cr6, 29.6.2017
Ahoj, nemám přesně tuhle svítilnu - koukala jsem se, že je to nějaká lovecká svítilna. Ale mám s touhle značkou dobré zkušenosti. Doma máme klasickou svítilnu a pak taky čelovku a obě jsou kvalitní. Sice pořizovací náklady jsou lehce vyšší než u... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 29.8.2016
Mošt děláme doma pravidelně každý rok, letos ho bude asi hodně, protože stromy máme obsapané jablkama ve velkém... no ale taky se toho u nás hodně vypije, případně mošt rozdáváme po rodině. Míváme ho až do jara, mošt zahřejeme, sesbíráme pěnu a... celý příspěvek >
Solární plachta, 20.5.2016
Za mě to podfuk není a díky solární plachtě je voda opravdu teplejší. Skvělé je přes noc, kdy se ochladí, ale teplota vody nejde tolik dolů. Bydlíme na valašsku a tam to jde dost poznat. Minulý rok se nám ta stará protrhla, tak už jsem objednávala... celý příspěvek >
Zvedák na zahradní traktor, 11.12.2015 Obsahuje fotku
Na traktor používám tenhle pneumaticko-hydraulický zvedák: Pojízdny pneumaticko-hydraulický třístupňový pístový zvedák TDL pro nákladní automobily, autobusy, traktory zemědělské a stavební stroje a další s max. zdvihem 40t. Mám zařízenou autodílnu s... celý příspěvek >
Osvětlení bez elektřiny, 29.5.2013
"My teda máme jenom takovou pidi chatičku, a elektriku tam už asi půl roku máme zavedenou, ale předtím sme měli nabíjecí LED svítilnu a fungovalo to dobře.. vydržela nabitá skoro 7 hodin, tak na to nejnutnější svícení to o víkendu vystačilo, když v... celý příspěvek >
Zemní vruty, 28.2.2013
Hmm, tak to není zas tak špatná cena.A podle čeho si je vybíral?Má vliv na výběr vrtů jaký plot to bude a jak bude vysoký?asi jo, že... Počítal že budu mít na celý plot cca 20 sloupků, takže kolem osmi tisíc bych ze to asi dal.Tak sousedi žádného psa... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika