Příspěvky uživatele - 11.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 24.1.2019
Předem bych počkal na několik prvních úrod a neposlouchal náhodného kolemjdoucího. Jeden rok je vos víc, jindy méně. Existují choroby a škudci,, co dovedou decimocvat celou úrodu - strupovitost, obaleč, mráz, kroupy. Vosy nikdy nesežerou celý... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 25.8.2016
Samozřejmě. Sušička nasává zespoda, takže ji stavím na štokdle a místo sedáku jen šprušle (omlouvám se za moravizmy).
Desert, 25.8.2016 Obsahuje fotku
Já je sklízím nadvakrát. Podtržené plody sice dojdou, ale chuť není tak dobrá jako u plně vyzrálých na stromě a asi po 2-3 dnech ležení. U mě zatím padají zralé jen ty červivé. Ale začínají vybarvovat i na stromě
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 25.8.2016
Ano, tak by to mohlo být, ale kdyby termostat "zařídil" teplotu stejnou bez ohledu na okolí, pak by ale nemohl být rozdíl v délce sušení v chladnu a na střeše auta, ani by nebyl rozdíl teploty vyfukovaného vzduchu (což jsem teploměrem naměřil). Proto... celý příspěvek >
Nedostatečně vyvinuté hrozny, 29.8.2015
Toto sprchávání i hráškovatění se mi děje už několik let posobě. Jelikož je réva umístěna v blízkosti potoka a zřejmě má i nadbytek dusíku. Letorosty neosečkované dosahují tři a více metrů. Proto vás prosím o radu jestli existuje nějaké hnojivo na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika