Příspěvky uživatele - 63.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosba o určení stromku, 12.9.2022
Také si myslím, že je to ořešák
Švestky 2022, 2.8.2022
Pravděpodobně tmavka švestkova. Rozbít pecky a podívat se po larvě.
Obaleč švestkový - 1. generace, 18.7.2022
Tmavka švestkova Doplnění Druhý sad, zábřežskou. Z 30 ks vzorků nafialovělých svestek utržených ze stromu bylo napadeno 25 plodů. To by vysvětloval propad švestek v posledních 2 letech. Tento sad je tvořen pouze svestkou domácí.. jde o vzrostlé... celý příspěvek >
Obaleč švestkový - 1. generace, 17.7.2022
Tmavka švestkova Teď jsem se vrátil ze sadu bez ohledu na odrudu U třech stromů švestek mimořádný propad plodů asi 30 procent Při kontrole zjištěno - tmavka svestkova Ostatní stromy, cca 20 stromku bez postižení Závěr je, že tyto 3 stromy jsem... celý příspěvek >
Kroucení natě cibule, 13.11.2016
Jak uvidíš, že se ti začíná nať kroutit, tak vem cukr krystal a pocukruj ten záhon.(Oni ti hajzlíci nemají rádi nasládlou půdu.)Uvidíš že se ti cibule opět rozroste.Jé to tak udělám 2x až3x a cibule vždy OK. JE TO100%
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 24.8.2016
Tohle musel psat nekdo, kdo dela u Mountfieldu... :-)))) Mam sekacku za 18.000,- uz ze servisu byla spatne serizena, vypadlo lank od spojky, sberny kos na travu se okamzite pokazil - vypadlo kovove rameno, radeji jsem si to sam opravil pridavnymy... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 20.3.2016
Vyfotil by prosím někdo nebo popsal jak jste udělali ty elektrické ohradníky proti slimákům?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika