Příspěvky uživatele - 59.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 10.7.2017
Letos jsme chutnala Americkou čalamádu  - a budu jí vařovat, pro nás je velmi jedlá . Děláme Lužický bramborový salát se salátovou okurkou  
Co se stalo muškátům?, 26.8.2016
Děkuji. Já zkušenosti s pěstováním nemám, proto jsem o radu zažádala, nečekala jsem ale, že se setkám s odpovědí typu " A co čekáte..?". Za radu nepoužívat kompost jsem Vám poděkovala. Možná mě nic jiného nezbyde, ale než bych všechnu zem vyhodila... celý příspěvek >
Co se stalo muškátům?, 26.8.2016
Půdu jsem již dala na rozbor, a čekám na výsledky. Do příspěvku jsem neuvedla, že v tom kopostu prospívá mrkev, dýně, cukety a saláty. Myslela jsem, že kompostu může něco chybět, a že by mi mohl někdo poradit, co by to mohlo být, takovou radu jsem... celý příspěvek >
Co se stalo muškátům?, 25.8.2016
Velmi užitečné, děkuji.
Co se stalo muškátům?, 24.8.2016 Obsahuje fotku
Další foto
Co se stalo muškátům?, 24.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře jsem jsem koupila nové muškáty. Do začátku srpna mi krásně kvetly, nicméně teď jeden po druhém přestávají kvést. Pokud se jim květ vytvoří, buď zaschne, nebo vykvete velmi malý. Navíc se květům změnila i barva a jsou takové... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika