Příspěvky uživatele - 240.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyrovnání trávníku, 24.8.2016
Dobrý den, patrně je to reakce na můj příspěvek o broušení vřetenovky. Jen pro upřesnění - použil jsem známější pojem broušení a k tomu dodal lapování - protože doma ručně brousit vřeteno skutečně není rozumně možné. Při pročítání problematiky a... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 24.8.2016
Ha, už jsem nestihmul zeditovat svůj příspěvek - našel jsem tu diskuzi ohledně vřetenovek a udělal si víc jasno i se mi celkem potvrdila moje poslední představa - na tu značku Hecht jsem narazil náhodou, protože jsem si minulou sezónu pořídil již... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 24.8.2016
Dobrý den, díky za povzbudivá slova Martine. K té zálivce, je to podobné jako i u ostatních úkonů při péči o trávník - nesystematičnost, dle aktuálního času. Zaléval jsem spíše na základě pocitu že je tomu třeba pomoci, když byla sucha. Používal... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016
K závlaze nového osiva - Vaše doplnění jsem zaregistroval a díky tomu mi to celé docvaklo - uplně jsem zapomněl že se vždy jedná o travní směs a ne všechno vyklíčí během 10 dnů, takže budu na to myslet, jen jsem si přál aby nová tráva kořenila do... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016
Děkuji za reakci, s těmi aerifikačními vidlemi jsem chtěl počkat, ale patrně bude lepší je na tuhletu podzimní akci už mít aby aerifikace byla účinná jak píšete. Já to prováděl tak že přímo do dírek od vidlí jsem ručně suchý písek nasypal a pak ještě... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016
Dík za reakci, jen že když v domě "bydlíte tak se špatně boří a staví nový" Já si právě nemyslím že by založení nového trávníku bylo méně pracné, rychlejší a levnější. K zahradě je přítup právě jen přes ten sklep to znamená z ulice po schodech... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016
Dobrý den, snad mohu tady, abych nezakládal další nové vlákno na stejné téma. Na malé zahradě 80m2 u domu se léta o trávník staralo jen občasným posekáním trávy. Terén je lehce nerovný, hrbolatý občas s lehkým svažováním při okrajích, Postupně to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika