Příspěvky uživatele - 21.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar MS 335.4U nebo Stiga SBC 425 HD, 22.9.2016
Taky jsem na 133R přemýšlel. Vídávám ho v akci když jezdíme na obědy. Docela velký areál s tím pravidelně jeden borec vysekává a je s ním spokojený. Udržuje sice nízkou trávu, takže není používán na nic náročného, ale vzhledem k veliké ploše, kterou... celý příspěvek >
Seřízení ventilů 4 takt.křovinořezu, 15.9.2016
Stáhněte si na netu service manual Robin EH035. To je označení motoru a je tam vše.
4 takt křovinořez MS 246 nebo MS 335?, 13.9.2016
Prosím o radu, který z typů pořídit. Pozemek s domem 2400 m2, valná většina sekána sekačkou s pojezdem a křovinořez bude sloužit hlavně k dosekávání po sekačce. Na to by asi stačil ten slabší model, ale uvažuji v budoucnu, že na části pozemku bude... celý příspěvek >
Odhlučnění výfuku, 7.9.2016
Nevidím příliš reálné rozdávat sluchátka sousedům, než začnu sekat pozemek v zástavbě a sekání pozemku 2400 m2 ruční kosou mě taky nebaví, ale jinak děkuji za rady. O vlivu na změnu vyplachování válce vím a měl jsem z toho obavu, ale... celý příspěvek >
Odhlučnění výfuku, 7.9.2016
Docela mi vadí hlučnost výfuků zahradní techniky a rád bych věděl, jestli to někdo už řešil. Já jsem nyní odhlučňoval dvoutaktní křovinořez 26ccm. Dovnitř jsem nacpal celou drátěnku na nádobí a výfuk jsem zvenčí obložil kamennou... celý příspěvek >
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 22.8.2016
Nedělám si iluze, že by zrovna Mountfieldu záleželo na kvalitě. Tam, ale i jinde jsou preference úplně jiné. A že je záruka 7 let? Čím delší tím lepší - jenže ne pro zákazníka, ale pro prodejce. Zajistí si tak pravidelný předražený servis a... celý příspěvek >
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 12.8.2016
Pan Loula z Benziny v rozhovoru z r.2011 řekl, že do Vervy 100 není přidáván bioetanol. Jak je tomu dnes netuším, ale určitě dosud patří mezi benzíny s nejnižším obsahem bioetanolu. Fuel fit od Briggsu nestojí za nic. Měl jsem ho v... celý příspěvek >
Neuznání záruky na sekačce Dolmar PM 4601 S3, 12.8.2016
Nový orig. karburátor na model 675 jsem na internetu našel za 1486,- vč. DPH.
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 12.8.2016
Stechiometrický poměr je daný a je jen jeden. To je pravda. Taky je však pravda, že motor umí pracovat s chudší směsí a já si myslím, že tyto motory jedou od výroby na chudší směs. A jestli to byl záměr výrobce nebo konstrukční chyba, to je v tuto... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 12.8.2016
Přestože jsem fanda krásných strojů, tak sekačka za 26 tisíc mi smysl příliš nedává. Pokud by mi šlo o co nejkratší čas na sekání a nehleděl bych na korunu, tak bych šel do zahradního traktoru nebo rideru. Jsou sice ještě dražší, ale využití i... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 12.8.2016
Jak na ten unašeč koukám, tak ani ne tak slabý jako spíš z nekvalitní slitiny. Nepomohlo by pro předejití jeho prasknutí méně utáhnout šroub než je doporučených tuším 30 Nm? Samozřejmě ať zase neprokluzuje nůž. Tovární utažení mi přišlo... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 10.8.2016
Pokuste se nastartovat teplý motor se sytičem. Jestli hned chytne tak to může být špatným benzínem jako u mě. Mám taky 5484 SX s motorem HECHT a problém s teplým startem se u mě vyřešil takto. Starty za tepla mi nešly s benzínem, o kterém jsem se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika