Příspěvky uživatele - 211.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu třešně, 2.2.2017
Tak konkrétně já jinou třešni nemám, ale hned za plotem má soused 2 třešně a 2 višně, tak by si ty včelky snad mohly vybrat, přitom ten soused něco málo na třešních má, ale na těch višních i když jsou každý rok obalené květy má taky prd.Bydlím ve... celý příspěvek >
Jakou odrůdu třešně, 2.2.2017
Já jsem si před 4 roky pořídil Burlat na coltu, strom má už 4 mety a třešni jsem ani neviděl, vlastně viděl, 5 kusů.Asi to nebyla dobrá volba
Stínomilné hrnkové květiny, odolnost do -5°C, 2.2.2017
Aukuba se nemnoží semeny ale řízkováním protože semenáč je pouze zelený a daleko vzrůstnější.Tak jako všechno co je ze semene je daleko vzrůstnější až gigantické oproti řízkování z kultivarů... Můžete zasadit jadérko z dvoumetrového zákrsku a vyroste... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 21.8.2016
Chci se zeptat, zda-li někdo nemá zkušenost se zpravokořeňováním meruňek ve smyslu zasazení stromu hlouběji (aby byl roub pod zemí). Jde o to, že jsem chtěl na podzim zasadit (a otestovat) několik odrůd meruněk odolných monilióze (Clarina, Mino,... celý příspěvek >
Jablko podobné James Grieve, 2.8.2016
Chtěl bych se dotázat - je nějaký rozdíl mezi "obyčejným" James Grieve a James Grieve Double Red vyšlechtěného v Holovousích - jiný než v barvě plodů? Jedná se mi hlavně o tyto vlastnosti, které jsou u popisu mutace Double Red vychváleny: chuť,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika