Příspěvky uživatele - 78.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divoké rajče, 26.4.2017
Chtěla jsem se zeptat: Pěstujete divoká rajčata s oporou, nebo bez opory? Děkuji.
Thuja plicata Excelsa - zerav, 22.4.2017
Nebo v zahradním centru Horní Počernice. Mám od nich vzrostlé cypřišky a vypadají parádně.
Půdopokryvné trvalky pod stromy, 26.3.2017
Moc vám děkuji za tipy. Pokud jde o to hnojení, přiznávám, že to mě nenapadlo. Dům se zahradou mám teprve krátce, takže mi některé věci ještě hned nedocvaknou :-)
Půdopokryvné trvalky pod stromy, 25.3.2017
Poraďte mi prosím nějaké půdopokryvné trvalky, se kterými máte dobré zkušenosti. Ráda bych je vysadila pod stromy a keře (běžné ovoce - meruňka, třešnička, borůvky kanadské, kamčatské, muchovník, i okrasné keře - syrský ibišek, kalina, zlatice, vrba... celý příspěvek >
Kalina Bodnantense Dawn, 28.8.2016
Prosím o radu pěstitele, kteří myjí zkušenosti s uvedenou rostlinou: Jak často / spolehlivě kvete? Má nějaké plody? A co její olistění v létě - je to spíše průhledný keř nebo neprůhledný, vhodný i do živého plotu? Za všechny informace předem moc... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 21.8.2016
Já mám s kustovnicí zase jiný problém. Hezky kvete a objevují se plody, ale ty jsou nějak nezdravé. Ještě dokud jsou zelené tak místy zčernají a jakoby zatuhnout nebo se scvrknout. Nevíte, co to může být. Díky moc za radu. Nevím si rady.
Ozdobnice velká, 20.7.2016
Moc děkuji. Ještě bych se chtěla zeptat: Za jak dlouho (teda asi v jakém roce) tak dosáhne těch zhruba 2,5-3m? A kdybych ji chtěla použít jako živý plot, jak daleko tak od sebe jednotlivé sazenice vysadit? Děkuji.
Ozdobnice velká, 20.7.2016
Ráda bych vyysadila na zahradě ozdobnici velkou (měla by to být vysoká tráva dosahující až 3m, což se mi líbí). V nabídce v zahradnictví teď mají tuto trávu v kontejneru (nízký trs). Chtěla bych se zeptat: když ji teď vysadím, vyroste mi jetě letos,... celý příspěvek >
Kustovnice čínská - jak daleko od sebe vysadit?, 17.4.2016
Moc vám děkuji za informace. Mám tři sazenice - kustovnici čínskou "normál" a pak ještě odrůdy Big Berry a Sweet Berry - ty by snad měly být sladší (i bez sušení), ale pokud ne, tak nevadí, stejně ji chci hlavně na sušení. Zkusím tu variantu... celý příspěvek >
Kustovnice čínská - jak daleko od sebe vysadit?, 14.4.2016
Prosím vás o radu, jak daleko od sebe vysadit sazenice kustovnice čínské goji. Jaké šířky rostlina v dospělosti tak dosáhne? Děkuji.
Kanadské borůvky - kdy přihnojit?, 27.3.2016
Substral vodorozpustné hnojivo pro borůvky.
Kanadské borůvky - kdy přihnojit?, 26.3.2016
Kdy poprvé přihnojit loni na podzim vysazené kanadské borůvky? A kdy mohu očekávat, že mi na nich vyrazí listy (pokud bude vše v pořádku)? Díky moc :-)
Tújka zasažená Roundupem, 23.8.2015
Chtěla bych se zeptat: Nedávno jsme nechtěně zasáhli jednu z thújek Smaragd (150cm) v živém plotu Roundupem. Po nějaké době ji zčernalo dole pár větviček, před několika dny ale najednou celá uschla. Myslíte, že to může být kvůli tomu Roundupu?... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika