Příspěvky uživatele - 8.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 6.10.2016
No ja si ted koupil v akci u Bedara MAX 53VBD Allroad Aluminium za 13 tisíc. Nikde jsem ji levnější neviděl. A zatím na ni nenadávám, koš naplní tak že ho málem neunesu. Pro duchodce to není, já to ještě zvládnu. A zdá se mi i celkem pevná.... celý příspěvek >
Sekačka 3000m2, 30.9.2016
Počet sekaček na světě splňující dané parametry = 0 - motor skoro 7 HP to už je síla na sekačce, myslím že konříte výkonem 6,5 HP na starších sekačkách má takové označení - ránu nevydrží žádný motor, řekněme že krtinec asik nebude uplná... celý příspěvek >
Tecumseh, 14.9.2016
A není to náhodou tecumseh prisma, závadu máte na karburatoru. Plovák v karburatoru tlačí na jehličku- ta uzavírá přívod paliva. Bohužel Vám zustane po naplnění karburátoru viset nahoře. Zasekne se tou špičkou v dírce a nepustí Vám benzín. Plovák má... celý příspěvek >
Unašeč nože ALKO 520 BRV, 2.9.2016
Tak díky za rady stahuje se to stahovákem- když to jde. Hliník se časem zapeče a pak je to doslova horor, a nebo tam nedali nějakou mast. Pak nastoupí flexa a klasika.
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 1.9.2016
Rotavator- je tu popsane vše
Unašeč nože ALKO 520 BRV, 1.9.2016
Jak stáhnu ten unašeč nože z hřídele, drží to jako čert, v podstatě se to ani nehne.Prosím jen toho kdo to už dělal, jinde na jiných sekačkách to šlo dobře, u tohoto unašeče to je prostě boj.
Nahrada za alko 520 brv, 25.8.2016
sundal jsem rotor startování a klika se hýbe- popřípadě chxtnete za nůž a vule jako hrom.A taky se mi zdá že stratil sílu, olej vytéká přes horní bufero. Myslel jsem že je tam vložka v bloku motoru- 796961 číslo dílu- leda by to bylo něco na... celý příspěvek >
Nahrada za alko 520 brv, 23.8.2016
Zrovna 6 HP není ve frcu za dobrej peníz - Quantum XRQ 6,0 Briggs, už přemýšlím nad výměnou pouzder- ale co to bude obnášet, aby se toho nevysypalo pak více až to rozdělám...
Krovinorez solo 154 - názory, 22.8.2016
Jasná výrobní vada na fotce. Na to nemusí být žádný expert, odlitek je vadný... Copak na to asik naši soudruzi- kde udělaly chybu :)
Výběr motorové sekačky na trávu - ruční vedení, 22.8.2016
Dobrý den. Odkoukal jsem na internetu spoustu testů sekaček, i přesto že už jsem nějaké měl.Testy typu extrémní sekání, tráva je uplně promáčená, tráva je přerostlá, náklon ve svahu atd. jsou na figu. Sečete pravidelně a o trávníček se staráte,... celý příspěvek >
Tecumseh Vantage 35, 21.8.2016
Máte na karburatoru regulaci otáček. Některé motory to neměli. Vyčistit karburátor, zvláště tu jehličku na plováku pro uzávěr benzínu.Jinak prohlédnou regulátor otáček na motoru v propojení s karburátorem. Jinak je to starý tema :)
Briggs stratton tezko startuje, 20.8.2016
A co startovací šnůra a celý ten mechanizmus? Když jste se tak staral tak přidřené to v motoru asik nebude? Zkusil bych odpojit svíčku- zatočit motorem rukou přes nůž, pak sekat azkusit to když není problém opět. Nepřidřený motor bude se chovat na... celý příspěvek >
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 20.8.2016
Kvalitní sekačka vydrží roky, ale o to mají zájem jen zákazníci. Ekologové chtějí aby nedýmila a nespalovala, servisi chtějí aby se kazily, výrobci chtějí aby jich stále prodávali a my chceme aby se nekazily a vydrželi hoodně dlouho. Copak asik chce... celý příspěvek >
Nahrada za alko 520 brv, 20.8.2016
přesně to samý řeším, mám na alko 520 BRV silver vyčvachtanou klikovku, jede ale do kdy, že. Zatím seču sekačkou Toro 16 let starou, pak mi tu ležínjeden Tecumseh (jsou to žrouti benzínu), koukám po Mountfieldu, ale nepřesvědčil mne ani tou svou... celý příspěvek >
Přesazování tůjí v zimě, 23.1.2012
Dobrý den Pavlo. Také by mnbe zajímal výsledek a zkušenosti. chystám se k pdobnému. Děkuji.Adam Žídek
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika