Příspěvky uživatele - 234.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vesna, 9.12.2021
Ako ste spokojný s odolnosťou Vesny a Velity na moníliu plodov?    M
Prima, 25.8.2019 Obsahuje fotku
...a ešte pôvod jablone PRIMA. Na foto sú odrody, ktoré v USA použili pri jej vyšľachtení. V rodokmeni má viaceré zaujímavé sorty... IH
Glyfosfát karcinogenní?, 3.7.2019
Čerstvá informácia z Rakúska (foto). IH
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 16.9.2018
Ano a právě ten zmiňovaný Golden má tady nahoře i poměrně zajímavější chuť, než stejný pěstovaný o 250m níže. Walter máte pekné plody na Goldene. Robíte na ňom aj nejaké postreky?      Michal
Jofela, 16.9.2018
Jofelu by som doporučil na prvom mieste nechytá moniliu chuťovo u mna špica je to rezistent sliva Milan ako je na tom Joganta v porovnaní s Jofelou? Je tiež tak kvalitná ako Jofela?      Michal
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.5.2017
Ako je odolný na moníliový úžeh Hargrand? 
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 9.4.2017
Signum je fajn (použil som ho na 1.postrek na začiatku kvitnutia, 2.postrek pri dokvitaní som dal Prolectus), ale - nič osobné - hodnotiť už teraz efekt na moniliózu je podľa mňa počítaním zajacov pred koncom poľovačky. Sme krátko po odkvitnutí... celý příspěvek >
Podzimní termín výsadby broskvoní, 9.4.2017
Súhlas, povýsadbový rez je obzvlášť pri broskyniach základnou podmienkou úspešného pestovania. A musí byť riadne drastický, aspoň pre laika (neraz som zažil keď som orezával vysadené broskynky začínajúcim záhradkárom, že na mňa vrhli vydesený pohľad... celý příspěvek >
Hledání odrůd slivoní, 14.2.2017
Chuťovo lepšia ako Čačanská Lepotica by mala byť odroda Topstar Plus ale neviem či je aj odolnejšia na šarku a moniliózu plodov ako Čačanská Lepotica.
Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 31.12.2016
Zdá sa že z ranných odrôd marhul bude Leskora jasná jednotka v odolnosti na mráz.Za ranné marhule považujem odrody dozrievajúca 10 a viac dní pred Velkopavlovickou. Kioto je tiež odolnejšie na mráz to je pravda ale nie je to ranná odroda marhule.... celý příspěvek >
Sýkorky a dravci, 18.12.2016 Obsahuje fotku
D
Sýkorky a dravci, 18.12.2016 Obsahuje fotku
P
Sýkorky a dravci, 18.12.2016 Obsahuje fotku
K
Určení odrůdy jabloně, 1.11.2016
Presne. IH
Lotos, 20.8.2016
Pán Hasman, ďakujem Vám za informácie. IH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika