Příspěvky uživatele - 234.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melouny 2019, 21.5.2019
Ja som tento rok skusil priamy vysev, no bola to chyba, vysieval som pred mesiacom a kvoli chladu este nic nevzislo, pred tyzdnom som dosial este raz, teraz zas ochladenie tak uvidime. Ale poistil som sa a vysial aj do sklenika medzi kolikove... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 14.8.2018 Obsahuje fotku
Daník: Rubinola to určite nie je. Plody na Vašich fotkách majú guľovitý tvar, kým Rubinola je plocho guľovitá. Vaše plody majú pomerne hlbokú stopkovú aj kališnú jamku, Rubinola ich má obe plytšie, pričom oblasť kališnej jamky má mierne zvlnenú. Pre... celý příspěvek >
Nekvalitní výpěstek meruňka, 29.4.2017
Keď je teplota cez deň tesne nad nulou a sneženie s dažďom tak ani iní hmyzáci nelietajú.
Nekvalitní výpěstek meruňka, 29.4.2017
Opylovací poměry u meruněk nehrají moc velkou roli. V době květu meruněk toho kvete tak málo, že včely je vždycky najdou. Nemáte pravdu, včely lietajú len keď je teplo a neprší a keďže marhule kvitnú z ovocných stromov ako prvé niekedy už koncom... celý příspěvek >
Dicolor, 21.1.2017
Petře, je to presne naopak, pravú kvalitu Dicolor (a z vlastnej záhrady) som spoznal veľmi dobre... Zopakujem už neraz povedané: Dicolor nie je zlá hruška, ale ak ju porovnáte s (mojimi) Boskovkami, Nojabrskými či Harrowkami, tak na ne jednoducho... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 21.1.2017 Obsahuje fotku
Tomel (hurmikaki) pestovaný v nádobe by mal byť zazimovaný pri teplote 1 - 5 °C. Inak sa stane to čo Vám. Tomely pestujem viac rokov, ale na pevnom stanovisku vonku, takže s vnútorným zazimovávaním skúsenosti nemám. Súhlasím ale s Mimmom že nič... celý příspěvek >
Zlatka, 21.1.2017 Obsahuje fotku
Mne sa nezdá že by to bol fotošopový fejk, sú tam aj defektné plody a listy, podľa mňa je to reálne. Pridávam fotku Aprimiry z mojej záhrady - v tých zhlukoch plodov veľa listov nebýva. (Na druhej strane je otázne, či takto "preplodený" konár je... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 15.1.2017
Jirka máte pravdu.     Jano
Pozdní slivoň Presenta, 11.10.2016
Ako ste spokojný tento rok s Presentou?    Jano
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 18.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, dnes Vám predstavím ďalšiu zaujimavú odrodu s príjemnou, ĺahkou, sladkou chuťou čerešní vlani dopestovanú mojim spôsobom. ČIERNA VIŠŇA - ultra raná odroda (90-105) dní -bobule 6-10g -strapce 500g-1kg -... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 18.8.2016
Dobrý večer, so zakoreňovaním aj odrôd ako je Vostorg mám dobré skúsenosti. Skúšal som Vostorg, Vostorg čierny, Novyj Vostorg Krasnyj. Všetky sa pekne zakorenili, ale Vostorg potreboval na to dlhší čas ako spomínané, alebo iné odrody. Nebojte sa,... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 18.8.2016 Obsahuje fotku
Plody Asiminy pekne rastú, majú teraz 10cm. Nespadol ani jeden. Listy sú tiež pekné-zdravé. Zatiaľ je to dobrý asiminový rok, napriek vrtochom počasia. Možno majú mnohí pred jej pestovaním rešpekt, ale je to celkom nenáročná a odolná rastlina.... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 21.12.2015
Pán Červenka VESELKA je asi najchutnejšia odroda z Veselého, veľmi dobrá je aj BARBORA ale tá má len strednú rodivosť.RAKOVSKÉHO som ešte nejedol. SYLVERCOT, PINCOT a o niečo lepšie KIOTO za moc nestoja.KIOTO je síce sladké ale nemá skoro žiadnu... celý příspěvek >
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 20.9.2015
Ta broskev je pjekna, ale radši si vezmu tu mandarinku. Díky. Johny
Brambory v seně, 24.4.2015 Obsahuje fotku
foto
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika