Příspěvky uživatele - 44.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy rizkovat rybiz?, 14.11.2016
Letos na jaře jsem zasadil stromkový angrešt Pax. Uvolnilo se mi místo na jeden keř, tak jsem si říkal jestli by se dala zakořenit větvička ze stromkového angreštu a udělat z něj keř, když nemá trny. Kdy a jak to nejlépe udělat?  Děkuji Zdenek
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 9.11.2016
Fotku jsem zkopíroval z níže uvedeného vlákna, tam jde rozkliknou a zvětšit. Stromek jsem reklamoval a reklamace byla uznána a peníze vráceny  (s poštovným 550,-) Paní říkala že s tou várkou bylo více problémů.
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 9.11.2016 Obsahuje fotku
Loni jsem si nechal poslet třešeň na Gisele. Taky jsem měl obavu že díky "kořenům" se neujme. Probíralo se to ve vlákně "zakládám novou zahradu". Na jaře začala pěkně pučet, ale potom zaschla. Dávám to za vinu právě kořenům. Zároveň s ní jsem sázel... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 2.11.2016
Děkuji. Zatím nehlásí žádné velké ochlazení, tak počkám, třeba tráva ještě povyroste. Pak bych to vyfotil a vložil sem. Sel jsem to vozíkem na kolečkách, místo vedle místa. Fakt jsem si dával záležet, nevím proč jsou tam tak řídké místa. Je tam velké... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 2.11.2016 Obsahuje fotku
Začíná padat listí, pokud neposeču, budu muset asi opatrně zhrabat.
Zalozeni travniku, 2.11.2016 Obsahuje fotku
z vrchu
Zalozeni travniku, 2.11.2016 Obsahuje fotku
Posílám foto trávníku. Foto ze "dřepu" vypadá docela dobře, ale na fotce "z vrchu" je vidět hodně fleků. Travní směs je VV 4/1 universální rekreační. Posekat, nebo nechat na později, nebo na jaro?
Třešeň Sweet Early, 31.10.2016
Zavážejí do vybraných zahradnictví po celé ČR. Takhle jsem si to domluvil já. Vyzvednu si ji v Kuřimi.  Zdenek
Zalozeni travniku, 31.10.2016
Děkuji za reakci. Ač jsem sel semeno "strojkem" tak není zcela kompaktní. Někde je hustá, jinde zase řidší. Vyfotím to a vložím sem (asi zítra). Sekačku mám klasickou Stigu, s ostrým nožem. Díky Zdenek
Třešeň Sweet Early, 31.10.2016
Tak jsem se nakonec rozhodl pro samosprašnou novinku Sweet Ariana na Gisele.  Zdenek
Zalozeni travniku, 31.10.2016
Dobrý den pane Martine, měl bych také dotaz. Trávník jsem zakládal začátkem října. Nyní je vysoký cca 4 - 5 cm. Zdá se žu už moc neporoste. Mám ho posekat (konečky), nebo ještě počkat, pokud tedy povyroste? Nebo to nechat až na jaro?  Díky... celý příspěvek >
Třešeň Sweet Early, 29.10.2016
Vyjádření z Fytosu: Dobrý den, Pokud lidé srovnávají plodnost pozdních třešní (Kordie) a raných třešní tak plodnost raných je skutečně nižší. Skutečnost je taková, že profesionální ovocnář (kteří se živí pěstováním ovoce) jsou s plodností... celý příspěvek >
Třešeň Sweet Early, 27.10.2016
Tak to budu v nejlepších letech, až začne dobře plodit  ;-)  Zdenek
Třešeň Sweet Early, 27.10.2016
Už jsem ji objednal. Za pár let se mohu podělit o zkušenosti :)  Zdenek
Třešeň Sweet Early, 26.10.2016
Myslel jsem že bych si narouboval do své Sweet Early roub z rodičového Burlatu :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika