Příspěvky uživatele - 1.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melouny 2017, 25.8.2017
Já teda mám zkušenost zatím s pěstováním sugar baby, crimson sweet a podarok ze severu... ten mám letos prvně, skllidila jsem trošku dřív, ale nebyl moc chutný... kdežto sugar baby je chutný už velmi brzy i když není zralý... pro mě sugar baby zatím... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 25.8.2017
Tak já letos poprvé pěstuji brambory, dala jsem je do čerstvě posečené trávy někdy v červnu a už se těším, až budu skízet, odhrábla jsem trošku toho tlelého sena a je tam brambor jak máku a ničím jsem nepřihnojovala, můžu dodat klidně fotky z celého... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 17.8.2016
Taky přidám svou zkušenost... Poprvé letos pěstuji dýně... na kompostu mám goliáše, tam mám už tři tak 15kilové, jsou opravdu mega velké, dvě menší... Hokkaido mám taky jen jednu rostlinku, normálně venku, nikdy jsem záhon nehnojila, vlastně to nikdy... celý příspěvek >
Popraskaná rajčata, 17.8.2016
může to být i odrůdou, mám některé třešnové rajčata, které vysloveně popraskají všechny a jiné odrůdy ne
Meloun červený, 17.8.2016
krásný, teda to máte hustý porost, nebojíte se plísní atd, jak tam chodíte a vážíte, to pošlapete rostliny? já ho hustě nemám - a plísen i tak přišla, letos je to počasí na prd, pořád vlhko :(nicméně mám na záhoně pár pětikilovejch kousků a pak... celý příspěvek >
Rozpínavá hokkaido, 17.8.2016
toho se taky bojím, s mým štěstím by tráva přerostla tu dýni :D ted jsem poprvé pěstovala a to na černé textilii, dala jsem jen trochu cereritu a mám asi šest sedm plodů, zatím žádný zralý, ale jsou o dost větší než z obchodu, docela síla
Co vysadit po cibuli?, 17.8.2016
říká se, že po tom, co je zasazené v zemi, tak vysadit to, co roste nad zemí... obecně se cibuloviny moc nemusí s hrachem třeba, tkaže hrách bych taky nesadila... leda tak saláty, kedlubny... jahody...
Kiwi - nejspíš škůdce?, 11.6.2015
Moc děkuji, předám info kamarádce, děkuju
Kiwi - nejspíš škůdce?, 11.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dotaz, kamarádka má kiwi a má na něm zřejmě škůdce nebo jen nějaké návštěvníky, chorobu, vůbec neví, nevypadá to vůbec prý na hmyz, přikládám fotku a její komentář: "toto je ono, co máme na tom kiwi, jen my to nemáme jen na... celý příspěvek >
Půda ve skleníku, 25.3.2015
Budu tedy "sypat " s rozumem, možná koupím i ph papírky v lékárně, ty stojí pár kaček a zkusím dát zeminu do vody, to by mi taky mohlo říct přibližné ph že?
Půda ve skleníku, 25.3.2015
Díky Stando, už jsem se taky dočetla, že půda kyselá nemusí být, to je má chyba, je to v podstatě jen po zimě ten mech na stěnách skleníku a na dřevě, trochu i na zemině - v zimě je skleník zavřený a nevětraný. Takže mech bude zřejmě z toho. Zas to... celý příspěvek >
Půda ve skleníku, 25.3.2015
Ahoj, mám mech ve skleníku, máme kyselou půdu, chtěla jsem koupit dusíkaté vápno, ale všude je jen granulované, potřebuji spíš okamžitý zásah, překvapilo mě, že mi v zahradnictví řekla, že dusíkaté vápno mi nezneutralizuje půdu, a le jen... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 23.3.2015
Moc Díky za rady, zase jsem o něco chytřejší :) díky
Papriky - klíčivost semen, 23.3.2015
Super, moc děkuji, i když nevím, jestli to bude mít u mě nějaký smysl, já totiž klíčím poměrně netradičně a zastarale :) a to v namočené vatě :) takže jakoby mám semena pořád ve velké vlhkosti
Papriky - klíčivost semen, 23.3.2015
Děkuji za odpověď, já se spíš přikloním k tomu, že ty staré semena už vyhodím a aspoň zkusím nové odrůdy, ještě tedy nakoupím nějaké semena a ještě dnes, pokud stihnu, zaseju. Díky moc za pomoc :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika