Příspěvky uživatele - 96.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy okurek vadnou, 10.6.2020
No, to je pravě to. Previcur už dlouho neni na trhu, všude místo něj nabizejí Magnicur Quick, jako údajnou plnohodnotnou náhradu, doporučenou výborcem. Skoro vždy jsem asi tři týdny po vysadbě okurek roztokem Previcuru trochu zalila a byl klid. Tem... celý příspěvek >
Výroba zeminy pod borůvky, 1.11.2019
Polovina rašeliny a polovina směsi z pilin, štěpky a mulčovac kůry. Na jaře síran amonný a pak sem tam cvrk hnojiva na borůvky. Mám borůvky v nádobách a ani po několika letech zatm žádný problém.
Sklizeň 2019, 13.6.2019 Obsahuje fotku
Asi zruším jahodový záhon a budu jahody pěstovat ve třlltrových květnáčích.
Papriky - nemoc, 12.4.2018
Řekla bych, že je přemokřený substrát a chabé kořeny. Nezapomněl jste v kelímku udělat odtokové otvory?
Papriky pro 2017, 30.9.2017
Vyjimečné nejsou asi v ničem :-), jen jsem ještě papriky nesušila, tak se ptám. Část teda nasuším a namelu, část nakrájím na proužky usuším a budu je dávat pod maso a pod. Uvidíme. Dík.
Papriky pro 2017, 30.9.2017
Nezkoušeli jste usušit a umlít papriky Ramiro?
Sklizeň 2017, 24.9.2017 Obsahuje fotku
Ramiro z přesevu. Sedm ks sklizeno a snědeno.  První foto je před další sklizní, druhé foto - sklizeno 23 ks. Na rostlině je dalších asi 15 paprik, odhaduji že tak 8 ks ještě stihne zčervenat.
Kompostér, 24.8.2017
No, to je nápad! A drželo se to pořád jakž takž kulatý, nebo jste měl kruhovou výztuhu třeba z desítky roxoru nahoře i dole?
Sklizeň 2017, 25.7.2017 Obsahuje fotku
Tak jsem pro zpestření mého obvyklého minisortimentu paprik zakoupila dvě sazenice paprik a jako vždy jsem zapomněla jméno. Doteď jsem z těch dvou rostlinek sklidila devět ks. Papriky jsou mohutné, nažloutle smetanové, kolem 15 cm dlouhé, stěna asi 5... celý příspěvek >
Spirála na rajčata a okurky, 4.7.2017 Obsahuje fotku
Motala jsem to, vzhledem k omezeným možnostem, pomocí očka v plotovém sloupku. Není spirála jako spirála, ale v porostu se to ztratí. Zatím je to stabilní, i když výška některých paprik dosahuje zatím 6O cm. Uvidíme, co bude lepší. Jestli ty spirály,... celý příspěvek >
Hořké okurky, 3.7.2017
Měl jste raději použít cukerin, abyste pak po těch okurkách moc netloustl.
Sklizeň 2017, 3.7.2017 Obsahuje fotku
Taky sem tam něco červená.
Spirála na rajčata a okurky, 3.7.2017 Obsahuje fotku
Hotovo, u každé papriky spirály nebo "klece" a zatím dobrý.
Spirála na rajčata a okurky, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Tak jsem zakoupila roxor o průměru 6 mm a stvořila spirály na papriky :-). Z dvoumetrového kusu je výška kolem 45 cm cena 11,50, ze třímetrového asi 58 cm cena 17 Kč. 20 cm do země a průměr je od 15 do 20 cm, jak se to povedlo. Ramiro mám v „kleci“,... celý příspěvek >
Spirála na rajčata a okurky, 15.6.2017
No, právě tak to dělám. Mám je ve foliáčku, výška rostlin bývá kolem 65 cm a provázku musím musím dávat dvě patra a stějně se nějaké větvičky vylomí. Provázky se pronesou a tak je musím ještě přivazovat k obloukům. Je to zkrátka změt provazů. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika