Příspěvky uživatele - 34.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Somerset Seedless, 1.11.2018
:-))  tak pardon, měl bych míň pít, tohle měl být opěvný příspěvěk k Marquette. Somerset mám také, menší bobulky, nikdy nepomrzla a u nás nejvíc ze všech odrůd chutná dětem. A nechutná ptákům, navíc ještě oceňujeme bezsemennost. Jsem názoru, že... celý příspěvek >
Somerset Seedless, 1.11.2018
Dělám ze Somerset S. víno, letos dokonce naprosto famózní výsledek. Bobule miluje ptactvo, nutno chránit hned od začátku zaměkávání, pak bez problémů udělá i 30 stupňů NM. Prosím neuražte se, kam se hrabe nějaký vavřineček, frankovka, skrápěný chemií... celý příspěvek >
Jakou odrůdu révy do 500m n.m, 18.9.2018
Dnes jsem sklidil Marquette asi 10 kg, letos mimořádně o 2 týdny dříve než loni a 31 stupňů NM. Těším se na pěkné vínko z ní. Petr 600 mnm
Odrody 2018, 13.9.2018
Čtu správně jednu z odrůd jako "Novičok"? :-)
Solaris, 16.9.2017
U Solarisu ano, z jedné hlavy na pergole jsem měl loni těch 25,0 kg, prakticky necelý čtyři kbelíky, ale důležitá je tam ta desetinná čárka. Pokud byla váha podstatně vyšší, obávám se, že to už jsou takové ty vinařské legendy pro obdiv nezkušeným... celý příspěvek >
Kávovník neplodí, 22.11.2016
Říznout nepotřebuje a pro tvorbu plodů k opylení nepotřebuje ani párovou rostlinu. Pokud ještě nekvetl, buďte jen trpělivý. Nám kvetl asi v metru a půl výšky i když je pravdou, že možná měl tak pět let.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 14.8.2016
Máte zkušenosti s touto metodou zakořeňování i s nějakými obtížně zakořeňujícími odrůdami, jako třeba Vostorg? Chtěl bych poprvé v zimě také zkusit zakořeňování, ale i když se jeví metoda velmi úspěšná a tedy takžka dokonalá, nechci se hned zklamat... celý příspěvek >
Kurník, 11.7.2016
letos mě taky překvapili. Mám malou propanbutan láhev s hořákem,, který se dá koupit s hadicí za dvě stovky. Všechna zákoutí jsem vypálil a vškvíry i plošně vysypal nehašeným vápnem. Mám zateplený kurník 10 cm polyšem, proto mám přes léto problém,... celý příspěvek >
Králíčkům vinné listy, 1.7.2016
pokud nestříkáte jedama proti nemocem révy, proč ne, králíkům chutnají
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 24.2.2016
Takovou sobeckou nanu jako sousedku bych chtěl mít. Postavil bych k plotu boudu s brojlerovym kohoutem, ktery za plotem nema ze psa zadny strach a pockam si v brzkem letnim nedelnim ranu pred patou hodinou, jak vylitnete s klackem, sutry a rovnymi... celý příspěvek >
Vinná réva do vyšších poloh, 5.10.2015
Samá voda, podhůří Orlické hory. V zimě je tu fakt zima a v létě je chladno, žádná riviéra. I když poslední dvě zimy patřily mezi ty nejměkčí co jsem tu kdy zažil.
Vinná réva do vyšších poloh, 27.9.2015
Kontaktujte přispěvovatele Bred_ik. Má vynikající zkušenosti, poradí a když se sazenice objednají včas, dají se i získat.
Zlodějina Kavapo, 12.6.2015
Také jsme koupili několik brojlerů, do třetího dne nevydřžela ani polovina, krmeny antibiot. BR1, čistá voda, žádný průvan, teplo, neděláme to poprvé... Jsme přesvědčeni a jen potvrzuji předch. doměnku, že kuřata byla nemocná již v době nákupu.
Vypadávání peří, 6.6.2015
Máte spíš než DK bílého Lenghorna, který má právě tu klidnější povahu, od DK jsou téměř k nerozeznání. DK je samozřejmě došlechtěna jako hybrid k maximální snůšce, právě pro klecový chov: vysát a zahodit. DK jsem měl šest, pro zkoušku a větší... celý příspěvek >
Vypadávání peří, 2.6.2015
Tak na devadesát procent jde o plemeno Dekalb White, já je měl taky a přesně takhle vypadaly po zimě. Jsou extrémně citlivé na stravu, potřebují velmi pestrou přesně specifickou stravu, pokud možno N2. Jakmile jim něco chybí, okamžitě si vyzobávají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika