Příspěvky uživatele - 177.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškový kvas kde mohla nastať chyba?, 10.11.2021
Zdravím Vás, dal jsem si klasicky kvasit našrotované hrušky. První kvas se mi udělal za pár dní a šel jsem pálit. Venku bylo teplo! Druhý kvas šel normalně, ale teď při studeném počasí se zastavil na 7 měřeno cukroměrem. Dal jsem... celý příspěvek >
Neznámá letní hrušeň, 25.8.2016
Děkuji. Z Clappovy jsem dělal teď kvas a je pravdou, že je jí velmi podobná. Je to možné.
Neznámá letní hrušeň, 25.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, pozná někdo o jakou jde máslovku. Zrovna teď dozrávají a všechny plody jsou velké! Krásně sytě žluté barvy s červeným líčkem. Děkuji.
Neznámá odrůda, 14.8.2016
Děkuji za tip. V úterý vyfotím i strom s hrušněmi. A foto zde přidám.
Neznámá odrůda, 14.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, víte někdo, prosím, co je to za odrůdu? Strom tvoří klasickou kulatou korunu.Roste v áleji u cesty s dalšími odrůdami hrušní. Hrušně jsou všech velikostí od malých až po velké kusy. Zrovna začíná dozrávat a vypadá to na nějakou máslovku.... celý příspěvek >
Škudce na hrušních, 8.8.2016 Obsahuje fotku
...
Škudce na hrušních, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Stará hrušeň
Škudce na hrušních, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Foto staré hrušně.
Škudce na hrušních, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Přikládám další foto.
Škudce na hrušních, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, na jaře jsem zasadil Williamsovu hrušeň na pod.semenáš. Již při prvním vyrašení lístku jsem pozoroval na listech spoustu teček, které pak zčernaly. Bohužel se to opakuje i na na nových výhoncích. Bylo mi řečeno, že jde o Halčivce... celý příspěvek >
Nejlepší letní či zářijová máslovka, 22.12.2015
Miladu jsem neměl možnost ochutnat, tudíž nebudu hodnotit. Během příštího roku nafotím dva staré stromy v květu i následně s uzrávajícíma hruškama a jsem velmi zvědav, o které odrůdy půjde. Jestli je tedy někdo pozná. Otevřu zde pak novou diskuzi... celý příspěvek >
Nejlepší letní či zářijová máslovka, 21.12.2015
Je mi 35 let, tak se snad Hruškovice ze Solanky ještě dočkám, když na jaře strom zasadím :-)
Nejlepší letní či zářijová máslovka, 20.12.2015
Děkuji za další tipy odrůd a Vaše komentáře. Ano, mám v hledáčku starší odrůdy, které vytvářejí krásné, velké a letité stromy. Současné stromy, které po dědovi mám už minimálně plodí a své nejlepší léta mají za sebou. Proto je chci nahradit novými,... celý příspěvek >
Nejlepší letní či zářijová máslovka, 19.12.2015
Děkuji za tip. Solanka je i mým tajným favoritem a jistě si jí vysadím do velké zahrady po dědovi k dalším hrušním. Co říkáte na Muškatelk, Šídlenku,Magdalenku, Špinku,Wiliamsovu? Máte někdo, prosím,osobní zkušenost s odrůdou Král Sobieski? ... celý příspěvek >
Nejlepší letní či zářijová máslovka, 18.12.2015
Otázku zkusím upřesnit. Které letní či zařijové hrušky starších odrůd pokládáte za nejlepší? Uvítám staré odrudy. Děkuji.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika