Příspěvky uživatele - 220.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s určením odrůdy, 1.10.2016 Obsahuje fotku
Když se dívám na fota Glosteru, tak jsou všude víc zbarvené do červena, ty moje jsou sladké i ty zelené. Ještě bych dodal, že i po usladnění jablka změní zelenou barvu ve žlutou. Jesliže to je opravdu Gloster je nějaký velký rozdíl v chuti a... celý příspěvek >
Pomoc s určením odrůdy, 25.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, taky bych potřeboval pomoc s určením odrudy na fotce, plody jsou podobné odrudě Starkrimson které máte na fotce va vlákně - staré odrudy bez postřiku - ale jistý si nejsem. Chtěl bych nahradit strom novým - stejnou odrudou. Pepa Ch.
Je tohle odrůda Nero?, 25.8.2016
No tak tedˇ už nenadělám nic ale mně případá ta moje asi Dakona sladká, mám to na celodenním slunci -ale zase nevím jak chutná to Nero, když mi ho v tom Droždíně nedopřáli. A jarní mrazíky snášela u mne asi nejlíp oproti Vostorgu a Krystalu, který... celý příspěvek >
Je tohle odrůda Nero?, 21.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, já jsem koupil vloni u Pražáka v Droždíně krom jiných odrud i Nero a tedˇkdyž vidím, že všude na obrázcich je Nero více zakulacené tak si myslím že je to u mne stejné jako u zakladatele vlákna. Bobule už začínají postupné dozrávat, pěstováno... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 14.8.2016
Obě vámi uvedné sekačky nemají motor B-S ale motor přímo od Al-ka. Já jsem před mesícem kupova AL-KO 525 SP, zatím v pohodě sekáno 4-krát Pepa Ch.. 
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 14.8.2016
Zdravím, já mám hokkaido taky poprvé, sazenici koupila manželka na tržnici. Z duvodu nedostatku místa jsem zasadil přímo do kompostu. Z jedné rostliny mám zatím 3 asi 30 cm. jedna ta nazelenalá z fotky z 11.8. ma 23 cm. a 3ks. velikosti pomela, asi... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 11.8.2016 Obsahuje fotku
Zasadil jsem dýni hokkaido, všechny jsou zbarveny do oranžova a jedna je už od mala taková nazelenalá. Má dýně na fotce vpravo nějakou vadu?
Prosím o identifikaci, 24.4.2016
Díky moc, před léty to vysadil tchán nikdo z pkolí nevěděl nazev. V článcich o teto rostlině píšou že cibule odpuzují krtky a hraboše je to fakt?
Prosím o identifikaci, 24.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nezná někdo název této rostliny. Pepa Ch.
Bazény Bestway - životnost, 31.7.2015
Máte bazén v rovině - podle fotky se mi zdá že je nakloněný asponˇ podle vyboulení stěn mírně do leva. Pokud je bazén v uplne rovině i při mírném vyfouknutí límce nevyteče.. Vloni jsme dostali od švagra bazén INTEX 3.66- 0.91 používaný 8-9 sezon... celý příspěvek >
Identifikace keře, 23.7.2015
Díky moc podle obázku co jsem prošel na netu je to ten kdoulovec, no hlavně jsem měl obavy z těch plodu. Ppepa Ch.
Identifikace keře, 23.7.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, taky bych potřeboval zjistit jak se jmenuje tento keř který zasadil před pár lety tchán, na jaře měl načervenalé květy, na větvičkách jsou hodně špičaté ostny ze kterých pak vyrustají listy a letos se objevily nějaké plody jakoby asi 4cm.... celý příspěvek >
Prečo hruška nerastie?, 3.7.2015
Já jsem vysadil na podzim Williamsovou červenou a generál leclerc obě na kdouloni ma viz vlákno štíhlé vřeteno hrušní, ta Wiliamska má přírustky 15-20 cm. a Leclerc je jen olistěný - terminál přirostl jen 7cm. přitom na jaře vyrašil skoro o 3 týdny... celý příspěvek >
Réva ze semínka - pecičky, 20.6.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, předevčírem jsem při sekámí trávy narazil na révu pod borovicí která vyrostla asi ze semínka, jinak révu pěstují asi 6m. za rohem domu bude mít tato rostlina po přesazení nějakou šanci
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 8.4.2015
Tak dnes koupeno-zasazeno - nakonec vyhrál Vostorg, Krystal a Nero. Zakoupeno "u Pražaka v Droždíně" snad budou odrudy souhlasit. Pepa
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika