Příspěvky uživatele - 48.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 22.8.2016 Obsahuje fotku
Prikladám fotografie kde je dokonalé prekorenenie v substráte odrody VOSTORG.
Sazenice révy 2016, 14.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý deň prajem všetkým​,​ aj Vám pán Ján. V prvom rade nepestujem sadenice v kelímkoch a nemám pár kusov.  Nikdy som netvrdil že idem konkurovať Slovplantu alebo niekomu inému. Ani to že moje sadenice sú najlepšie.... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 13.8.2016
Pred 4 týždnami
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 12.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer. 10.8. som presádzal zelené odrezky  do kontajnerov. Pri niektorých odrodách som skúsil aj koreňový stimulátor  Rootmost. Odrezky som nechal namočené v roztoku (5ml prípravku na 1l vody). Netreba preto každý odrezok... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 12.8.2016
Dobrý večer, podrobnejší popis odrody Chrust nenájdete, je to nová odroda od pána Višneveckého. Priatelia na Ukrajine majú v tomto roku tiež prvú úrodu. Ja tiež patrím do nevinárskej oblasti, preto som v tomto roku doniesol hlavne ultra skoré... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, sadenice zakorenené vo vate presadené do záhrady alebo do kontajnerov pekne rastú, sú silné a zdravé. Z rozprávania aj od iných pestovatelov, môžem potvrdiť výbornú úspešnosť pri zakoreňovaní. Chcem Vám predstaviť odrodu ktorú som vlani... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika