Příspěvky uživatele - 88.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 7100, 12.8.2016
Mám letos koupený H.7100, ale nevím jak  s ním bezpečně zatáčet. Ta "3/4 volnoběžka" je moc   dobrá při práci -orbě, vyorávání brambor, ale při jízdě s vozíkem je to doslova horor. Představte si, že se vám jakoby uzamkne uprostřed... celý příspěvek >
Rozhodnutí husqvarna lc 356v nebo Dolmar PM5101S3, 25.4.2015
Doplnění: po dnešní návštěve prodejců - přibyly další možností a to: Weibang WB506 SKLVHW (dle recenzí dobrý stroj, jen se převažuje na zadní) a AL-KO 523 VS dle prodejce jeden z nejlepších strojů. a teď babo raď.
Rozhodnutí husqvarna lc 356v nebo Dolmar PM5101S3, 24.4.2015
Zdravím, po dlouhém vybírání jsem zůžil výběr sekačky na dva typy. Má někdo zkušenosti s některou výše zmíněnou? U Husqvarny se bojím velkého záběru vůči výkonu motoru, menší kola a nastování výšky na každém kole. Dolmar mě láká... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 12.3.2015
Zdravíčko lidi, co se jedná o pilu HECHT, tak na tu pilu nemužu nic vytknout. Používam ji asi 7 let, chodím sní do lesa, doma sní řežu a podotýkám že nepracujem s mekkou dřevinou, jen samý buk, dub, habr a ktomu suchary. Pila je lehká do ruky benzinu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika