Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brouci na smrku, 2.1.2017
Kdyz pinon rika, ze je ma na smrku, tak je ma na smrku a fotka je jen ilustracni ci z jineho stromu. Prece by si nikdo nespletl smrk s jedli :-).
Brouci na smrku, 2.1.2017
Na smrku mate msice, je to normalni a pokud tam nejsou v nejakych extremnich poctech, netreba zasahovat. S lalokonosci, co mate na rododendronu, vubec nesouvisi :-).
Podnoz Gisela do tazkej pody, 21.10.2016
Nevím, počkáme na někoho kdo má zkušenost. Třeba Admirál na M9 má taky přírustky přes metr, ale počítám, že s nástupem do plodnosti se zklidní...
Podnoz Gisela do tazkej pody, 21.10.2016 Obsahuje fotku
Já mám Kordii a Helgu na Gisele5 druhou sezónu a jsem zaskočen jejich růstem - roční přírůstky dosahují 80-100cm. Máte podobnou zkušenost a mohu čekat zklidnění růstu? Předpokládal jsem zakrslý strom.
Calypso zmizelo?, 21.10.2016
Možná mi unikl zase nějaký zákaz, ale z prodeje zmizel insekticid Calypso a pokud někde je, cena je trojnásobná. Víte o tom něco a zda bude adekvátní systemická náhrada? (Mospilan mi například při aplikací zálivkou do květináčů srovnatelně... celý příspěvek >
Kdo pozná můru?, 5.10.2016
Nikoliv Vráno. Jde o lišaje svlačcového.
Topaz nepřekonaný, 3.10.2016
U nás jsme byli nuceni degustovat Admirál už tento týden - 2 ze 3 plodů malého vřetene předčasně dozrálé vinou fyziologické skvrnitosti. Plody obří, chuť vynikající, snad nejlepší odrůda, kterou mám. Kéž by byla do budoucna dostatečně úrodná.... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 3.10.2016
Moc tomu nevěřím, možná se prodával stromek jako klasický, ale byla to mutace. Já už si koupil spousty sazenic, ze kterých se vyklubalo něco jiného. Nevím, co by mohlo víc Topaz vybarvit - mám ho na celodenně osluněném místě, posledních 14 dní bylo... celý příspěvek >
Seti kořenove zeleniny v září, 27.9.2016
V tom případě proč nesít až v únoru?
Opad listí, 22.9.2016
Ja uz mam take jednu mensi slivon kompletne opadanou. Uz ji mam minimalne 10 let, ale moc neroste, spis zivori. Asi spatna podnoz.... Jine me slivone uz take shodily dost listi, ale zelene jeste jsou.
Golden Delicious, 19.9.2016
Nehrozí v sáčcích přehřátí nebo zapaření?
Jahody - odrůdy, 14.9.2016
Obávám se, že už nebude kam sázet - dnes jsem cestou kolem nějakého zahradnictví koupil Rumbu (další ranná ) a z nutkavé potřeby něčeho stáleplodícího jsem vzal plato Aromasu - abych si po návratu přečetl recenze, že je nepoživatelný, tuhý a bez... celý příspěvek >
Choroby jabloní a slivoní, 12.9.2016
Mě se zdá na těch prvních fotkách viděti masivně puklice. Krom jiného. Budu mu muset říct o celkové foto stromu. Kterýpak lékař by asi z rozmazaných fotek pacienta chtěl věštit diagnózu a léčbu
Koupe hadice 3/4 na zahradu, 2.9.2016
Možná se s námi pan Valmon podělí o fotku té kuriozně rozpadlé Gardeny...
Co Vaše réva 2016, 31.8.2016
Můžete porovnat Galahad s rodičem Talismanem? A jak koření řízky, když je rodič i prarodič Vostorg?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika