Příspěvky uživatele - 172.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosa, 14.12.2016
Musím doplnit, že před deseti lety jsme nad chalupou postavili RD a pozemek k sečení traktůrkem se nám zvětšil na cca 6.000 m2, aby si někdo nemyslel, že to sečeme na těch šestistech metrech. VŠ
Kosa, 14.12.2016
Když naši koupili před dvaceti lety chalupu, tak pro nás paneláčníky to bylo něco. U chalupy zahrada cca 600 m2, se stromy, táta začal obyč kosou, my pak koupili elektr. strunku, všude ležel prodlužák a když jsme začali v pátek odpoledne, tak v... celý příspěvek >
Pole, 9.12.2016
p. Walter děkuji ke gratulaci, ale já bych dnes zemědělskou půdu neprodával, protože opravdu vidím za ty roky ten nárůst ceny. My jenom nakupujeme a když jí nekoupíme my, tak jí koupí rakušáci. Mějte se pěkně. VŠ
Pole, 8.12.2016
p. Walter, cifry, kterými jsem přispěl do této diskuze, můžu v klidu doložit kupní smlouvou, nejsou plácnuté, ale skutečné, jsem taky z pohraničíVŠ
Pole, 7.12.2016
V roce 2006 kupní cena za hektar 40.000,- Kč a v roce 2016 je už cena 300.000,-/ha, tak to zase tak pomalu neroste.VŠ
Jak zabít rychle a účinně králíka, 24.11.2016
jojo, na pistole k usmrcení toho je tady už pro Vás napsáno dost, tak to pro Vás opravdu není problém, já nedělám rozdíl v zabití malého králíka a většího pašíka, akorát to vaše rozebírání a popisování zabíjení mi připadá dost ulítlé.VŠ
Jak zabít rychle a účinně králíka, 24.11.2016
Tak jsem tu celou debatu dočetl až do konce, Selka tu chce od r. 2014-2016 pořád uklidňovat, jak zabít dobře, aby to zvířátka nebolelo, protože je má strašně ráda, ale ještě raději to jejich masíčko. Já je mám taky všechny rád, pomáhám jim, krmíme je... celý příspěvek >
Čím budete ošetřovat vinnou révu v příštím roce, 20.10.2016
pro KUKY, musím se přidat s poděkováním, už jsem si to vystřihl a připravil ke kalendáři na příští rok. Díky. VŠ
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Taky máme postaveno na bývalém poli, celkem toho je 6,5 tis. m2,ty rady s bramborama jsme taky dostali, rodiče si je tam prosadili, ale nedělejte to, do toho bych už nešel, ještě v průběhu stavby jsme koupili lepší traktůrek a sekali, slouží 12... celý příspěvek >
Grilování na skle - nová dimenze, 19.8.2016
Tak jsem se sem po pár dnech dostavil a vybafla na mě tato hrůza na skle. Mě tady poučujete, že příprava masa na desce není grilování a vy sem dáte takovou fotku a říkáte tomu grilování, tak to teda opravdu nechápu. Když budu chtít dělat maso v... celý příspěvek >
Grilování na skle - nová dimenze, 12.8.2016
Pokud je grilování na kameni kravina, tak ta Vaše příprava masa přes vrstvu skla a potom ještě na roštu se mi jeví jako naprostá hovadina a podle mě to maso taky tedy pečete a negrilujete. Mám rád srandu a tady u nějakých příspěvků se... celý příspěvek >
Grilování na skle - nová dimenze, 11.8.2016
Tak pěkně bych to asi nenapsal, opravdu jste mě rozesmálVŠ
Rododendron - uschlé květy před výkvětem, 11.8.2016
jarní mrazík
Grilování na skle - nová dimenze, 11.8.2016
Kámen mi opravdu praskl, ale vliv na grilování masa jsem nějak nepocítil, páč je v rámu, já jsem se jenom chtěl dočkat z toho Vašeho příspěvku, jak tady budete popisovat grilování na skle a dostanu se do nové dimenze, protože mi to nějak hlava... celý příspěvek >
Grilování na skle - nová dimenze, 11.8.2016
Dobrý den, já to nějak pořád nechápu, v nadpise je napsáno grilování na skle-nov..., teď z Vás vypadlo, že to není grilování na skle, ale na roštu, já jsem tak nějak z toho dřívějšího příspěvku pochopil, že se to maso peče na skle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika