Příspěvky uživatele - 138.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chloróza broskvoně 2016, 10.8.2016
Mulč som tam dával minulý rok, lebo bolo sucho, tento rok som to jemne okopal (ale ešte tam nejaký starý bol...) a pri kosení tiež viac krát dosypával. Samozrejme nedávam mulč úplne tesne ku kmieniku. Myslím, že je to dobré hnojivo na dusík.
Chloróza broskvoně 2016, 10.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, pestujem odrodu Redhaven, minulý rok som mal na nej kučeravosť a bola silne napadnutá voškami. Po aplikácii lepu Chemstop na kmienik sa situácia rapídne zlepšila. Narástli pekné nové listy, bol suchý rok - zalieval som. Bola dobrá... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 10.8.2016
"zkřížení a Druhou možností je mutace" - zaujímalo by ma teoreticky, či vždy pri skrížení a mutáciách vznikne len jedlá rajčina, samozrejme chuťovo to nemusí byť ono (už sa mi stalo, že mi vznikla oranžová cherry rajčina pri pestovaní kupovanej... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 10.8.2016
Pekné foto, Oranže u Vás vyzerá na šťavnaté rajčinky typu väčšie cherry cca 30g (ako bejbino), narozdiel od pána PP, ktorý uvádza: "Plody střední až velké" to moje teda nebude primiešané originál Oranže, skôr skríženie, lebo dužina je takmer... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 9.8.2016
Dával som pripojiť reakciu na ten môj predošlý príspevok, ale to radenie príspevkov tu na fóre je v druhej línii už neprehľadné a tak to hodilo až na koniec... no nevadí Možno si odložím nejaké semená z týchto plodov na budúci rok, mám rád... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 8.8.2016
Pozrite si môj predošlý príspevok z 25.3. kedy som písal čo mi vyklíčilo namiesto Stupického, ďalej Ste mi na to pán Vladimír reágovali... tak som priložil foto, čo mi z toho narástlo... Rajče Stupické polní rané Vypestoval som to z jedného... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Prikladám fotky mojej úrody z ponechanej pokusnej rastliny "akože" Stupické z originálného balenia sáčka Semo. Zasadená je v skleníku. Vzrast rajčiaku je podobný ako má Stupické, z rozdielom pravých rajčiakových listov. Pestujem na viacero výhonov... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 5.8.2016
Dobrý večer p.Jiřina, musíte maximálne znížiť relatívnu vlhkosť v skleníku - ja mám polykarbonátový a pravidelne po skončení rizika nočných mrazov na jar (koncom mája) odstránim veľkú tabulu polykarbonátu z boku pre maximálne prevetrávanie, lebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika