Příspěvky uživatele - 248.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chci sehnat tento stromek a nevím co to je, 9.8.2016
Zrovna letošní jaro jsem řešil podobný problém se sakurou. Raději než zjišťovat obchodní označení "nějaká PENDULA", tak jsem vzal rouby a dal je na dvě podnože COLT. Tady je jisté, že ať to bude P. persica nebo P. ceracifera, tak to půjde na... celý příspěvek >
Roubování třešní, 8.8.2016
Pro roubování/očkování o 1 m výše potřebujete o 1 rok starší podnož... Zapěstování špičáku se tak prodlouží z 20 měsíců na 32 měsíců. Potřeba produkční plochy vzroste zhruba na dvojnásobek. Většina produkčních školek Vám takový stromek na... celý příspěvek >
Problémy s kanadskou borůvkou, 8.8.2016
Podle mne mají borůvky k dispozici příliš málo rašeliny. Podle velikosti keře a jeho kořenového balu je potřeba ročně na povrch záhonu navrstvit 10 až 30 litrů kyselé (bílé baltské) rašeliny. Část rašeliny se dá nahradit listovkou okyselenou hnojivým... celý příspěvek >
Opál, 7.8.2016
Sterilované ovoce stylem "ve vlastní šťávě" používají zejména diabetici, kteří jsou na "přidaný cukr" citliví a absence "sladké harmonie" jim nevadí. Druhá věc je ekonomika výroby polotovaru. Úplně bez proslazování se dají sterilovat strouhaná jablka... celý příspěvek >
Opál, 6.8.2016 Obsahuje fotku
Ano, při pozorném pohledu na první snímek je to mírně patrné. Asi bude dobré nafotit to jednoznačně (aby bylo vidět místo roubování i plody) a poslat emailem na info@vsuo.cz s přáním, aby to předali panu BABECovi k vyřízení... Nezapomeňte uvést... celý příspěvek >
Opál, 6.8.2016
Souhlas, Opál je natolik šťavnatý, že pro něj není vhodná konzervace sušením nebo na povidla. Jako jedna z mála slivoní je sladká i po konzervaci zmrazením. Nejlepším způsobem je ale nakládání "do vlastní šťávy : Opál odpeckujeme a rozložíme... celý příspěvek >
Opál, 6.8.2016
Kupoval jste hotový stromek nebo jen letní_očka/zimní_rouby? Nejhorší formou záměny by bylo, když by jste měl roub z matečného stromu odebíraný pod místem roubování na St. Julien A. Další je možnost přehlédnutí neujaté podnože ve školce a její... celý příspěvek >
Třešeň ve stráni - zbavit se neočesatelné části či ponechat?, 5.8.2016
Mám třešeň cca 40 let starou, kterou jsem cca před 14 lety začal sesazovat vždy o větevní patro a dostal se tak z původní výšky 16 m na výšku nejspodnějšího patra. Kmen má nyní výšku 1,5 m a i nejvyšší plodonoš očešeme z 2 m štaflí. Řez jsme ale... celý příspěvek >
Opál, 5.8.2016
Zdravím Mikeši. U nás v okolí Königgrätz Opál již sklízíme probírkou od předminulé soboty a zítra dobereme asi i ten zbytek. To, co máte nafoceno mi silně připomíná "pláňata" SJ-A, které zrají s Opálem téměř v shodném termínu (Opal + 6d), mají... celý příspěvek >
Smrky blízko u sebe, 19.11.2010
To je ono - jednak nebývá na malé zahradě prostor, kam takový lesní strom "shodit",druhak je postupné sesazování takového stromu odbornou firmou(vynechme známosti, kamarády a dobrodruhy-hrdiny) pěkně drahá legrácka. V mém okolí běžně cca 10.000,- Kč... celý příspěvek >
nové odrůdy jabloní, 2.11.2008
Děkuji pane Skálo na internetu jsem si sehnala firmu Fytos a zjistila, že mají nově otevřené velké zahradní centrum i zde ve východočeském kraji za Pardubicema byla jsem velice překvapená jejich nabídkou veškerých nových odrůd jabloní dájí se tam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika