Příspěvky uživatele - 95.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice stále kvokají, 30.1.2018
pokud do do zradla se pridava srotik s jecmene nebo sam jecmen zrnicka a vynecha se psenice na nekolik dni... tak slepice mi zacnou kvokat... ten jecmen davam, kdyz mi zadna nechce zasednout... to je neco jako pro lidi celer... :)  zase rada... celý příspěvek >
Plastová snášedla pro slepice, 30.1.2018
Duvod proc zerou vajicka, je jednoduchy... 1) maji nedostatek vapniku - dejte ji treba skorapky od vajicek vysusenych a predem prehlahnute od zbytkoveho bilku... a na jenmno nasekano, aby to slepici nepripinalo, ze to vypada jako to vejce, co... celý příspěvek >
Určení odrůdy jabloně, 9.10.2016 Obsahuje fotku
a do tretice posledni foto... pokud byste znali alespon jeden - potesi me to...
Určení odrůdy jabloně, 9.10.2016 Obsahuje fotku
cislo 2 jablon
Určení odrůdy jabloně, 9.10.2016 Obsahuje fotku
dobry den. mohla take poprosit podle fota urcit odrudy jablek... v tuto dobu padaji uz na zem..dekuji,,,,,,, pripadne podam vice detailu-. dekuji
Prosim o urceni odrudy, 8.10.2016 Obsahuje fotku
jeste jedno
Prosim o urceni odrudy, 8.10.2016 Obsahuje fotku
dalsi
Prosim o urceni odrudy, 8.10.2016 Obsahuje fotku
moc prosim o urceni odrudy,,,,,,, ted padaji na zem...
Muze to byt hrusen Konference?, 8.10.2016 Obsahuje fotku
Prosim o urceni  ------ nejsem si ted jista odrudou,,,,,, dekuji.
Mam ted zklizenou Aronii a nevim zda je jedla, 8.8.2016
zda je jedla jsem se jen ptala, protoze vsude pisou zralost pozdeji,,, a take ji mam prvnim rokem... u cerneho bezu, co delam kazdym rokem musim ho nechat projit tepelnou upravou alespon 20 minut jinak by byly bobule jedovate a nedozrale ty... celý příspěvek >
Mam ted zklizenou Aronii a nevim zda je jedla..., 7.8.2016
Zdravim... mala dcerka mi prvni urodu oskubala ted na zacatku Srpna. protoze si myslela, ze to je cerne jako treba cerny rybiz... a donesla na zpracovani,,,,, jenze se vsude docitam, ze aronie je vyzrala az ke konci devateho mesice... tak ted nevim... celý příspěvek >
Pomoc pri urceni jabloni, 15.11.2015 Obsahuje fotku
v desti jsem teda obrala vice kusu at je videt od stopky i ze spoda,.,, byla bych moc rada za urceni,,,,,,,,,,  dekuji predem,...
Pomoc pri urceni jabloni, 15.11.2015
jenze ty pasky mi prisly jako poplastovane, ale oni se mi rozdrolili popraskali na praSKU
Pomoc pri urceni jabloni, 15.11.2015 Obsahuje fotku
tak momentalne vse...
Pomoc pri urceni jabloni, 15.11.2015 Obsahuje fotku
a jeste jedna odruda nejsem si jista,,,,
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika