Příspěvky uživatele - 31.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pnoucí růže, 6.8.2016
Moc děkuji za reakce, potřebovala jsem slyšet vaše názory a určitě si teď udělám jasno. 
Pnoucí růže, 6.8.2016
Dobrý den, chci si vysadit k oblouku 2 pnoucí růže. Vybrala jsem si podle popisů na internetu 2 dvojice a nemůžu se rozhodnout. Můžete mi prosím poradit, která z kombinací je pro mě nejvhodnější, když chci bohatě kvetoucí růži? Vybrala jsm si dvojici... celý příspěvek >
Thuje smaragd, 6.6.2014
Dobrý den, poradí mi prosím někdo jak často a hlavně kolik vody pro thůje smaragd?Jsou už 2 metry vysoké.díky
Hnojení trávníku, 30.3.2014
Já bych právě trávník hned po pohnojení zalila.Co čtu, tak lidi většinou píšou, že pokud se nezaleje, tak se může spálit, tož nevím co bych pak dělala :)
Hnojení trávníku, 29.3.2014
Dobrý den Chtěla bych zítra pohnojit trávník (kristalonem),ale nevím jestli mám před hnojením trávu posekat?A jestli nanášet hnojivo na mokrý trávník nebo na suchý a pak pořádně zalít?Jak dlouho po tom nešlapat na trávník?díky moc za každou... celý příspěvek >
Sekání nového trávníku, 17.5.2013
Dobrý den, neví někdo na jakou výšku posekat nový trávník?Stačí 4 cm nebo je to moc.díky
Postřik na plevel, 4.5.2013
Roustou mi tam nejvíc pampelišky a vylízá stará tráva co tam byla před tím, ale nechápu to všechno jsem měla krásně vyčištěné před zasetím.S tou chemií raděj počkám mám strach to dávat na mladý trávník, ale třeba to zmizí tím sekáním nebo až se na to... celý příspěvek >
Postřik na plevel, 4.5.2013
Dobrý den, můžu na trávník který mám zasetý tak 3 týdny dát postřik proti plevu.Nevím jestli je to právě vhodné na mladý trávník?
Thuje smaragd, 30.4.2013
Dobrý den, zasázeli jsme thuje smaragt kousek od třešně, až ji budem stříkat postřikem je možné že nám postřik zničí thuje?asi ano že?
Přelitý trávník, 27.4.2013
Nevylezlo to jen na tom vlhkém místě, a to místo právě není vůbec ve stínu, celý den na to paří slunce a naopak to strašně rychle vysychá kolem stromu (třešeň).A na obalu píší, že semínka nesmí vyschnout, tak to pořád zalívám a nevím no.
Přelitý trávník, 27.4.2013
Dobrý den, před týdnem jsme zasázeli nový trávník a pravidelně ho zalévám, místy se ale rychle vysouší a v jednom místě je pořád vlhký a nic na něm ještě nevylezlo.Je možné že je v tom místě přelitý?tak nevím jestli mám pořád zalévat?ale co zbytek... celý příspěvek >
Osivo univerzál od Agro, 17.4.2013
Dobrý den, nemá někdo doma travní osivo univerzál od agro?je to spíše do parků, sídlišť atd.jste s tím spokojeni, vypadá aspoň trochu k světu?
Závada na Vari Honda GXV 160, 27.11.2011
Motor byl v servisu 1.4.2011,záruku už mi asi neuznají. Najít správnou polohu,(ochudit směs) nevedlo k žádnému zlepšení. Podívám se do karburátoru jak snížit hladinu. Pokud to bude stále zlobit dám to opravit do jiného servisu.
Závada na Vari Honda GXV 160, 26.11.2011
Děkuji za radu. Svíčku jsem vyměnil a prohlídnul vše co píšete, žádnou vadu jsem nenašel. Motor zlobí pouze při plném plynu. Zkusil jsem přidat malinko sytič a motor se zklidnil, jel jako hodinky. Střílení se projevuje nejvíce při prudkém ubrání... celý příspěvek >
Závada na Vari Honda GXV 160, 20.11.2011
A můžete poradit jak správně seřídit? Nastavil jsem pouze vzduchový šroubek s pružinkou na 2 otáčky od dorazu a přiměřeně šroubek táhla plynu (volnoběh). Nevím kde se nachází volnoběžná tryska. Myslím, že je to ta trubička co sama vypadne když se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika