Příspěvky uživatele - 111.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas z Hanity do hnoje?, 17.8.2018
Pro hosta 156.131.   Použil jsem enzym Distizym FM. Švestky jsem rozmělňoval vrtákem na maltu ve vrtačce ve větším kbelíku. Ovoce je vskutku po hodině nebo několika hodinách tekuté. O nějakém nežádoucím vzduchu v kvasu nemůže být řeč. S... celý příspěvek >
Kvas z Hanity do hnoje?, 17.8.2018
Při té výměně vzorků omezte dobu pobytu pálenky v petce na minimum, ono to pak něčím načichne, z toho plastu.      Rosťa
Kvasná ovocná sezóna 2018, 15.8.2018
Letošní kvasy budou většinou ze švestek částečně vařených. Spadlý plod, ležící nějakou dobu na slunci, nejde udržet v ruce, jak je horký. Nedivil bych se, kdyby ta teplota ty kvasinky zahubila. Věřím víc těm ze sáčku.  Měřil jste... celý příspěvek >
Kvas z Hanity do hnoje?, 15.8.2018
Hanita mi letos při tomto vedru, suchu a přeplození dozrála jen do 12,5 brix. Při plné zralosti, až přezralosti. Z palírny mi vzkázali, abych to raději hned vyhodil, že z toho nic slušného při takové cukernatosti nemůže vzniknout. Kvasu mám přes 100l... celý příspěvek >
Klejotok po jarním řezu, 7.5.2018
Jojo klidně chytlo klejotok i z toho, když na něj zahrádkář škaredě pohlédl. Jen aby si tuto hyperochotu jeho potomci nepřinesli v genech. Po zkušenosti s Jojem je raději nebudu ani zkoušet.   Rosťa
Nakup Calypso 480 SC, 21.3.2018
Vždy jsem si myslel, že se přípravky obměňují, aby nevznikla rezistence. Nechápu, proč jste se tak rozohnili, jako by to chtěl někdo stříkat bojovým plynem. Taky bych si něco do zásoby pořídil, kdybych o tom věděl. Zejména když není (na pilatku)... celý příspěvek >
Přikrývání stromků, 26.2.2018
Při čtení o tom obalování se mi vybavilo toto přísloví:   --Je mu to platné, jako mrtvému zimník. --   Asi to je stará lidová moudrost, i když třeba připustit, že by v tom kabátě dotyčná osoba chladla pomaleji.   Rosťa
Přikrývání stromků, 26.2.2018
V noci foukalo, proto nebylo těch šibeničních hodnot dosaženo. Ostravsko- Opavsko bylo jasno, kolem půlnoci bylo asi 3 hodiny -17, ráno pak -14. Kdyby bylo bezvětří, určitě bych těch -25 měl, jsem trochu v dolině 300m.n.m.   Rosťa
Rajčatový hokus pokus - průběh, 18.2.2018
Ten název je vcelku jedno jaký, jen těch 5* bych viděl dosti nadneseně, když vůbec není jasné, jestli to nebude jen taková polohladomorna, pro ty rajčata. Minimálně teplotně. Šokové terapii vedro- zima se asi vyhnout nepůjde, PID regulaci tam... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 18.2.2018
Pane Milane, myslím, že by ten Váš pařník zasloužil samostatné vlákno, tady toto je už přetížené až dost. Zajímá mě to, taky již nějakou dobu uvažuju o "vytápěné polykarbonátové krabici". Taky mám zoufale málo parapetů. To bude další výzkumný úkol,... celý příspěvek >
Postižená kůra slivoně, 5.2.2018
Pro SPCH:   Tam, kde začínají ty lišejníky, tam je místo štěpení. Je vidět jiná barva i struktura kůry, taky mírné vyhnutí kmene. Mám takovýto nenápadný srůst na většině slivoní.    Rosťa
Gardenberry, 27.1.2018
Je to asi nejchutnější a bezproblémové rajče, z u nás běžně dostupných. Kdo ze známých vloni vyzkoušel, letos vysadí v hojném počtu. Semínka se dají běžně koupit, netřeba posílat přes čtvrt zeměkoule. Můžu jen doporučit.  Rosťa
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 27.1.2018
Každý substrát je z rašeliny a kompostu, případně ještě nějaké přísady, písek, živiny a pod. Kde berou výrobci takové množství kompostu? Z velkokompostáren. Co budou tyto kompostovat? Cokoliv!  Takže to bude vždy jen loterie. Kdyby některý dělal... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 26.1.2018
V roce 2016 jsem si rajčata těžce přiotrávil substrátem z Ostravské velkokompostárny. Známý si zase rajčata přitrul svým kompostem, na který dával i trávu z vlastního okrasného trávniku, občas ošetřeného selektivním herbicidem. Naproti tomu jsem měl... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 22.1.2018 Obsahuje fotku
Skleníček na klíčení, snadno, rychle a zdarma. Z 5l petky od náplně do ostřikovačů. Vrchní část rozřízlé nádoby je ve dvou rozích nastřižená, aby to šlo nasunout.     Rosťa
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika